Lütfen Yardım! Evlendim eşim tarafından boğazlandım, bebeğimle birlikte dışarı arıldım.

Kantin - Lütfen Yardım! Evlendim eşim tarafından boğazlandım, bebeğimle birlikte dışarı arıldım. ...

Lütfen Yardım! Evlendim eşim tarafından boğazlandım, bebeğimle birlikte dışarı arıldım.
hatishatis isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hatishatis

Hiç Biri / İstanbul

Alt 22-11-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

derdimi soyle anlataym. evlendim esm tarafndan boğazlandm bebeğimle birlikte dşari atildim.
5 bine yakin maaş alyor ancak sigortadan oturu işyeri 1000 lira gostermiş .
benim muhakkak gerçek maaşini ispatlamam gerekiyor allah rzasi için yardm edin.
grafikerlerin bağli bulunduğu bir kurum, oda, vs neresi var?nereye yazi yazabilirm.
acemiler bile 1500 liradanişe başliyormuş galbia
bu 12 yillik grafiker ...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 22-11-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
sgk'ya başvurup dilekçe vermeyi deneyebilirsiniz... belki işyeriyle ilgili ihbar kabul edilerek işlem yapabilirler, müfettiş vs...
Bu mesajdan alıntı yap
douboo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

douboo

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 22-11-2013 #3
Sigortadan ötürü derken, sigorta primini az yatırmak için heryer bu yola başvuruyor malesef. Yapmanız gereken sgk ya şikayet etmek sonrasında hali hazırda şikayetinizin belgelenmesi için iş yerine dava açabilirsiniz. Eşinizin 5000 bin tl aldığına dair bir belge bulmanız gerekiyor ki umarım bankadan maaşını alıyordur. O zaman işiniz daha garanti olur. İyi günler, geçmiş olsun..
Bu mesajdan alıntı yap
Elifsel isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Elifsel

Grafiker / İstanbul

Alt 22-11-2013 #4
sigortaya ihbarda bulun kardeş ihbar üzerine ücret araştırması yaparlar ve durumunu anlatınca somut bir delil eline geçer mahkemeye sunarsın sende ama sana sağlam bir avukat lazım eğer açtığın bir dava varsa dava metnini sunarak ihbarda bulunursan daha sağlam olur
Bu mesajdan alıntı yap
MehmetRecepOzdemir isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MehmetRecepOzdemir

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 22-11-2013 #5
1-Eşinizin tarafından boğazlanmanızın sebebi ne?
2-Eşiniz sizi boğazladı, kendi çocuğuyla birlikte sizi neden sokağa attı?
3-Eşiniz kendi çocuğunu nasıl sokağa attı
4-Eşinizin sizi sokağa atmasına nasıl müsade edebildiniz?
5-Bu olayın SGK primlerinizle olan bağlantısı nedir?
6-5000 TL ye yakın maaş alıyorsanız sigorta priminden neden endişe ediyorsunuz?
7-İşyeriniz size maaşı nasıl ödüyor? Eldenmi, banka hesabındanmı?
a- Elden; İnternette 50 Liraya satılan kameralı saatlerden alın. Maaş teslim sırasında kayıt yapın. "Maaş tamam değilmi abi? 5000 lira değilmi abi? hmm tamam teşekkür ederim" gibisinden sözlerle karşı tarafa teyit ettirin ses ve görüntüyü mahkemede delil olarak sunabilirsiniz. Denendi, onaylandı, iş yeri sahibinin anası ağlatıldı.
b- Banka hesabı; Maaşın yatırıldığı hesabın hesap hareketlerini mahkemeye delil olarak sunabilirsiniz.

Geçmiş olsun
Bu mesajdan alıntı yap