Lütfen Yardım...İllustrator Dosya Kaydetme Hakkında

Illustrator Soru ve Sorunlarınız - Lütfen Yardım...İllustrator Dosya Kaydetme Hakkında ...

Elifsel isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Elifsel

Grafiker / İstanbul

Alt 27-11-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba. İllustratorde 150*90 mm ölçülerinde hazırladığım etiketi diğer bilgisayarlarda ayarladığım fontların detaylı gözükülerek (embed edilerek) görünmesini istiyorum. Ayrıca kaydetmeye çalıştığımda nasıl kaydetmeliyim ki net olarak diğer bilgisayarda pikseli bozulmadan görülebilsin? Yardımlarınız için teşekkürler... Lütfen Yardım...İllustrator Dosya Kaydetme Hakkında
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Ultio isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ultio

Magic & Mayhem

Eğitimci / Yurtdışı

Alt 27-11-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Merhaba. İllustratorde 150*90 mm ölçülerinde hazırladığım etiketi diğer bilgisayarlarda ayarladığım fontların detaylı gözükülerek (embed edilerek) görünmesini istiyorum. Ayrıca kaydetmeye çalıştığımda nasıl kaydetmeliyim ki net olarak diğer bilgisayarda pikseli bozulmadan görülebilsin? Yardımlarınız için teşekkürler... Lütfen Yardım...İllustrator Dosya Kaydetme Hakkında
Çalışmanızı konvertliyerek fontların bozulmamasını, görselleri embedleyerek görselleri sormamasını ve çalışmanızı PDF yaparak normal çalıştığınız şekilde kalmasını ve görüntülenebilmesini sağlayabilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap
vejdi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vejdi

Arı Üye

Hiç Biri / Ankara

Alt 27-11-2013 #3
Save As > Pdf > Adobe PDF Preset > PDF/X-3:2002 yada High Quality Print

ayrıca ;
pdf yaptığınızdan fontlar içine gölümelecektir.
Bu mesajdan alıntı yap