Lütfen yardım

Flash - Lütfen yardım Sponsorlu Bağlantılar MERHABA ARKADAŞLAR Benım ilgilenen arkadaşlarımdan bır rıcam olucak bir tekstıl şirketinde çalışıyorum giysilerin jpg göruntulerını yurt dışında bulunan müşterilere yolluyorum ancak bazı müşteriler hanı internet sıtelerınde olurya açılan ...

Lütfen yardım
hume1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hume1

Grafiker / İstanbul

Lütfen yardım

Alt 23-09-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

MERHABA ARKADAŞLAR

Benım ilgilenen arkadaşlarımdan bır rıcam olucak bir tekstıl şirketinde çalışıyorum giysilerin jpg göruntulerını yurt dışında bulunan müşterilere yolluyorum ancak bazı müşteriler hanı internet sıtelerınde olurya açılan kapanan sayfalar bu şekılde istıyolar bıraz araştırdım adobe flaşh programında
yapılıyomuş denedım bıkaçsefer ama olmadı ilgilenen arkadaşlarıma şimdiden
çok teşekkür ediyorum
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

serinn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

serinn

Grafiker / Ankara

Alt 29-09-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
MERHABA ARKADAŞLAR

Benım ilgilenen arkadaşlarımdan bır rıcam olucak bir tekstıl şirketinde çalışıyorum giysilerin jpg göruntulerını yurt dışında bulunan müşterilere yolluyorum ancak bazı müşteriler hanı internet sıtelerınde olurya açılan kapanan sayfalar bu şekılde istıyolar bıraz araştırdım adobe flaşh programında
yapılıyomuş denedım bıkaçsefer ama olmadı ilgilenen arkadaşlarıma şimdiden
çok teşekkür ediyorum
Bu şekilde bir şey mi?
http://www.sohtanaka.com/web-design/examples/accordion/
Bu mesajdan alıntı yap
hume1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hume1

Grafiker / İstanbul

Alt 29-09-2011 #3
galiba ne olduğunu pek anlatamadım

http://www.janome.com.tr/katalog/index.html

bu linkteki gibi online katalog gibi bişey ilginiz için ayrıca teşekkür ederım kaç gündür

aratıyorum inşALLAH yapabılceğim bişey çıkar Lütfen yardım
Bu mesajdan alıntı yap