Lütfen YARDIM !!!!

Fontlar - Lütfen YARDIM !!!! ...

Lütfen YARDIM !!!!
cankemal60 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cankemal60

Grafiker / İstanbul

Dosya23

Lütfen YARDIM !!!!

Alt 11-01-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Corel'de coventryscriptFLF ve Fon.EdwardinscriptlTC fontlarını kullanıyorum ama türkçe karakterleri(ğ,i,ş) desteklemiyor. Bi ayarı falan varmı.Teşekkürler...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ZxxxE isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZxxxE

Hiç Biri / Ankara

Alt 11-01-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Corelden yapılabilecek bir ayar kısmı yok. Font düzenleme programlarıyla Türkçe karakterleri ekleyebilirsiniz...
Bu mesajdan alıntı yap

cankemal60

Grafiker / İstanbul

Alt 11-01-2013 #3
Onu nasıl yapabiliriz varmı bildiğiniz bi progrm falan
Bu mesajdan alıntı yap
ZxxxE isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZxxxE

Hiç Biri / Ankara

Alt 11-01-2013 #4
Çok program var küçük bir aramayla ulaşabilirsiniz, ama kullanabilmek için programı öğrenmeniz gerekli ...
Bu mesajdan alıntı yap

cankemal60

Grafiker / İstanbul

Alt 11-01-2013 #5
peki Teşk edrm
Bu mesajdan alıntı yap
mecityilmaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mecityilmaz

Grafiker / İstanbul

Alt 11-01-2013 #6
peki Teşk edrm
kardeşim sana bi tavsiye. illustrator az çok biliyorsan yaz türkçe karaktersiz sonra Ş harfimi yapıcaksın S yaz sonra rakamla 5 yaz koy altına pathfinder kotumutu vardır illustrator'da istersen detaylı anlatırım sonra onunla birleştirirsin. İ mi yapcaksın I yap sonra yuvarlak çiz üstüne i olsun. sonra hepsini expand ile şekle dönüştürürsün corel draw'a atarsın . Lütfen YARDIM !!!!
Bu mesajdan alıntı yap

cankemal60

Grafiker / İstanbul

Alt 11-01-2013 #7
teşk edrm allah razı olsn.Grafikerliği yeni atıldım acemiyim biraz Lütfen YARDIM !!!!
Bu mesajdan alıntı yap
mecityilmaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mecityilmaz

Grafiker / İstanbul

Alt 11-01-2013 #8
teşk edrm allah razı olsn.Grafikerliği yeni atıldım acemiyim biraz Lütfen YARDIM !!!!
bak kardeşim şimdi illustrator programını indir gözün korkmasın çok zor bi program değildir. Coreldeki menülerle aynı mantık calısır benzer ozellıklerı cok var. Sonrasında yine türkçe karaktersiz yaz yazını sonrasında object -> expand ile tüm yazılarını seçip şekle dönüştürebilirsin. Ama öncesinde birleşmesini istediğin yada bazı bölgelerden çıkarmak istediğin yerler olursada window -> pathfinder seçeneğinden ayarlayabilirsin. biraz kurcala demek istediğimi anlarsın Lütfen YARDIM !!!!
Bu mesajdan alıntı yap

cankemal60

Grafiker / İstanbul

Alt 11-01-2013 #9
saol kardeş progrm yüklü zaten. şu elimdeki işi halledym söylediğini yapcm.
Bu mesajdan alıntı yap
mesajali isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mesajali

Grafiker / Kayseri

Alt 13-01-2013 #10
bak kardeşim şimdi illustrator programını indir gözün korkmasın çok zor bi program değildir. Coreldeki menülerle aynı mantık calısır benzer ozellıklerı cok var. Sonrasında yine türkçe karaktersiz yaz yazını sonrasında object -> expand ile tüm yazılarını seçip şekle dönüştürebilirsin. Ama öncesinde birleşmesini istediğin yada bazı bölgelerden çıkarmak istediğin yerler olursada window -> pathfinder seçeneğinden ayarlayabilirsin. biraz kurcala demek istediğimi anlarsın Lütfen YARDIM !!!!
eğer fontun içerisinde istenilen objeler yoksa kesinlikle olmaz yani bir evde oda yoksa var gibi gösteremezsin
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Kapat
Şifremi Unuttum?