lütfen yardım

Corel Draw - lütfen yardım Sponsorlu Bağlantılar merhaba arkadaşlar corel draw x6 kullanarak nokta vuruşlu bir yazıcıdan çıktı almaya çalışıyorum fakat yazılar kırık kırık çıkıyor sadece corelde bu sorun oluyor bu sorunu nasıl aşabilirim? şimdiden ...

lütfen yardım
ihsan celebi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ihsan celebi

Grafiker / İstanbul

lütfen yardım

Alt 12-01-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhaba arkadaşlar corel draw x6 kullanarak nokta vuruşlu bir yazıcıdan çıktı almaya çalışıyorum fakat yazılar kırık kırık çıkıyor sadece corelde bu sorun oluyor bu sorunu nasıl aşabilirim? şimdiden teşekkürler. :smile:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

cankemal60 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cankemal60

Grafiker / İstanbul

Alt 12-01-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
yazıları convertle(Ctrl+Q) ama önce yazının bi yediğinide al yan tarafa.convertledikten sonra yazı üzerinde değiştirme yapamazsn
Bu mesajdan alıntı yap
ihsan celebi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ihsan celebi

Grafiker / İstanbul

Alt 12-01-2013 #3
convertlemek hiç bir şeyi değiştirmiyor zaten alakasız bir hareket. Hala problemi çözemedim lütfen yardım.
Bu mesajdan alıntı yap
cankemal60 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cankemal60

Grafiker / İstanbul

Alt 21-01-2013 #4
bide yazıları çalışma sayfasının için çıktı al.dışında oluncada çıktı vermez..
Bu mesajdan alıntı yap
tirilye isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tirilye

Grafiker / İstanbul

Alt 21-01-2013 #5
yazılarda kullandığın fontu, arial, tahoma, verdana gibi fontlarla değiştirip dene faydası olabilir.
Bu mesajdan alıntı yap