lyrıc makina hakkında

Dijital makineler - lyrıc makina hakkında ...

lyrıc makina hakkında
turgut karahan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

turgut karahan

Grafiker / İstanbul

lyrıc makina hakkında

Alt 13-04-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar benim lyrıc makinamdan her halde birkaç kişide vardır.bu arkadaşlarımız parça sorununu ve servis sorununu nasıl çözüyor. baskıcı arkadaşlar haricinde bu sitede makina satanlar dahamı çok acaba bunun sebebi
her insanın bu siteye girebilmesimi.teknosadan ürün alırsınız aslanlar gibi her yerde eleştirirsiniz.denemek için yazın teknosa görün ama makina aldığınız firmayı eleştirdiğinizde benim maruz kaldığım olaylara maruz kalırsınız.
her şeyin en iyisi sabır ve zaman çok şeyi çözecek inanıyorum sabırlı insan en güçlü olandır.arkadaşlar sizlerle paylaştığım bu satırlardan dolayı forum düzenini hazırlayanlarada teşekkürü bir borç bilirim.
lütfen bu konuyla ilgili yazalım.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

burucu17 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

burucu17

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 13-04-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
teknik servis olarak sunu soyleyebilirim.makina alırken genel olarak herkes fiyatına bakıyor.
kimse servis, yedek parca,malzeme ozelliklerine calısma ortamna dikkat etmiyor.bazı makinaların murekkebleri ve kağıtlarının iyi hatta belli bir marka olması isteniyor.bu kurala uymadığınızda sorunla karsılasıyorsunuz.elektronik cihazların belli bir calısma ortamı vardır bunlara dikkat edin.özellikle sıcak ve tozlu ulmayacak,makinanyı kullanırken aceleci davranmayacaksınız.nazik olacaksınız.bunlara dikkat ederseniz sorunların buyuk kısmı hallelur.iyi calısmalar.
Bu mesajdan alıntı yap

turgut karahan

Grafiker / İstanbul

Alt 14-04-2010 #3
siz yazdıklarınızla çok haklısınız aynı firmadan şikayetçi olan arkadaşlar olmasına rağmen kandırıldık. benim sorunum makinadan çok satıcı firma ve servis.bana teknik servis hizmeti verebilirmisiniz.görüşelim 128 ile 128 plus arasındaki farkı biliyormusunuz. şimdiden teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
SKYTH isimli Üye şimdilik offline konumundadır

SKYTH

Baskıcı / İstanbul

Alt 14-04-2010 #4
Lyric makinanın kartları oldukça basittir. Tamir ettirebilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap

turgut karahan

Grafiker / İstanbul

lyrıc makina

Alt 15-04-2010 #5
lyrıc makina kartları basit tamir edilir.kasayı hırsız götürünce scsı(pcı) kartta gitti ne yapabiliriz.
Bu mesajdan alıntı yap

SKYTH

Baskıcı / İstanbul

Alt 15-04-2010 #6
Pcı kart almanız lazım. Makinayı aldıgınız firma ile irtibata geçmenizi tavsiye ederim ama okudugum kadarıyla oldukça ciddi problemleriniz var benim tavsiyem konuyu uzatmadan sulh yolu ile oturup konuşup anlaşmanız.Olanlar ve yazılanlar maalesef pek hoş değil.
Bu mesajdan alıntı yap

turgut karahan

Grafiker / İstanbul

xaar kafa farkları ve dolandırılmak

Alt 17-04-2010 #7
sizce xaar 128 plus makina sözleşmesi yapıp bana 3 yıl önceden dolandırıcılık
yapıp xaar128 ( plus ) olmayan kafaları satan firmayla ben sulh mu yapmalıyım.
yoksa hukuk yoluyla makinayı onlara geri verip paramı mı almalıyım ki
akıllanıp bir daha kimseyi dolandırmasınlar bu ( lyrıc ) makina satanlar.
onlar kendilerini iyi bilir.
sizin öneriniz nedir. tüketici mahkemesine verip onları her yerde
teşhir edeceğim.
teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap

SKYTH

Baskıcı / İstanbul

Alt 17-04-2010 #8
Turgut bey bu sektörde her gün öyle olaylar görüyorum resmen ağzım açık kalıyor. Son zamanlarda iş öyle noktaya geldiki ithalatçı firmalardan bir iki hatta üç tanesi rakiplerini gümrüge tseye sanayi bakanlığına şikayet edip işlerini yavaşlatmaya çalışıp piyasasını elini geçirmeye çalıştığını duydum. Şikayet edilenler işi temizlemeye çalışırken iş işten geçmiş oluyor. Bu olaylar artarak devam edecek çünkü sanayi bakanlıgı dijital baskı makinalarında garanti belgesi olayını kaldırdı herkes makina getirecek herkes birbirini baltalamaya devam edecek.Olan gene son kullanıcıya olacak.
Bu mesajdan alıntı yap

turgut karahan

Grafiker / İstanbul

Alt 18-04-2010 #9
biz baskıcılar dolandırıldığımızı tüketicii mahkemesine
verdikmi haklarımızı aradıkmı hangi arkadaş bunu yaptı ve bu sitede mahkeme kararıyla tüm arkadaşlara bildirdi ve firma ismini teşhir etti ben öyle bir şey duymadım. herkes mkina getirir ama garantisi ve servisi şart siz burda yanılıyorsunuz. bir bakanlıkla görüşün . ben birçok şeyi sizin gibi dostlarla paylaşıp onlara mesaj vermek düşüncesiyle de yazıp sizlerinde düşüncenizi almak düşüncesindeyim . siz beylere para verirken güveneceksiniz.
onlar size parça getirip takıp faturasını kesip paralarını almaya gelince güvnmeyecekler. kim bunlar bu ülkenin yasalarının dışındamı çalışıyorlar.
zaten benimle yaptıkları sözleşmeyi sanayi bakanlığına gönderdim. sonucu yazarım

bir tek baskı makinaları içinmi geçerli . teşekkürler iyi çalışmalar.garantiler kalkmadı süreleri artırıldı. roland la görüşebilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap
otlamaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

otlamaz

Grafiker / Çorum

Alt 23-04-2010 #10
lycric makina ve servis konusunda sıkıntısı olanlar ---------------------------- adresine mail atabilirler yada aynı adresi msn lerine eklesinler

LİYU 32-12 solvent baskı makinası ve proğramla ilgili problemi olanlar için teknik servis hizmeti için ------------------------------------ adresine mail atın ..----------------- adresinden iletişim bilgilerine ulaşılabilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları