Maarkit / Logo

Logo Tasarımları - Maarkit / Logo Sponsorlu Bağlantılar Merhaba Arkadaşlar, Maarkit.com bir sosyal medya sitesi. 1 Ocak'tan itibaren yenilenmiş haliyle heryerde göreceksiniz. Buda onun logosu tabi isim değişiyor ancak şuan bu şekilde yayında. Yorumlarınızı bekliyorum. Teşekkürler......

Maarkit / Logo
osman_anz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

osman_anz

Grafiker / İstanbul

Maarkit / Logo

Alt 15-03-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba Arkadaşlar,
Maarkit.com bir sosyal medya sitesi.
1 Ocak'tan itibaren yenilenmiş haliyle heryerde göreceksiniz.
Buda onun logosu tabi isim değişiyor ancak şuan bu şekilde yayında.
Yorumlarınızı bekliyorum.
Teşekkürler...

Maarkit / Logo
Maarkit / Logo
Maarkit / Logo
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

byhemsinli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

byhemsinli(25)

Grafiker / İstanbul

Alt 15-03-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
siteyi inceledim bence sitede güzel durmuş tabi bu benim yorumum. iyi çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap

osman_anz

Grafiker / İstanbul

Alt 18-03-2013 #3
Teşekkürler, yorumunuz için...
Bu mesajdan alıntı yap
Dilara GENÇYILMAZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Dilara GENÇYILMAZ(27)

Grafiker / İstanbul

Alt 18-03-2013 #4
Çalışma güzel duruyor bence de ama ben merak ediyorum. Her sosyal medya sitesinin diğer sitelere buton olarak eklenebilmesi adına kare logoları oluyor. Bu çalışma için düşünülen ne? Malum "m" harfinin rakibi çok Maarkit / Logo
Bu mesajdan alıntı yap

osman_anz

Grafiker / İstanbul

Alt 18-03-2013 #5
Çalışma güzel duruyor bence de ama ben merak ediyorum. Her sosyal medya sitesinin diğer sitelere buton olarak eklenebilmesi adına kare logoları oluyor. Bu çalışma için düşünülen ne? Malum "m" harfinin rakibi çok Maarkit / Logo
Tabiki yapıldı ancak ben eklemedim.
"M" harfi var dediğiniz gibi. M harfinin rakibi çok derken neyi kastettiniz tam anlayamadım.
Teşekkürler yorumunuz için...
Bu mesajdan alıntı yap
Dilara GENÇYILMAZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Dilara GENÇYILMAZ(27)

Grafiker / İstanbul

Alt 18-03-2013 #6
Tabiki yapıldı ancak ben eklemedim.
"M" harfi var dediğiniz gibi. M harfinin rakibi çok derken neyi kastettiniz tam anlayamadım.
Teşekkürler yorumunuz için...

google.com.tr/search?q=m+logo&rlz=1C1GIGM_enTR515TR515&aq=f&um=1 &ie=UTF-8&hl=tr&tbm=isch&source=og&sa=N&tab=wi&ei=hNFGUc_1 I8fE4gS72oCgDA&biw=1920&bih=979&sei=h9FGUfLmBdOL4g TD1oGABw#um=1&hl=tr&rlz=1C1GIGM_enTR515TR515&tbm=i sch&sa=1&q=m+logo&oq=m+logo&gs_l=img.3..0l4j0i24.6 995.8143.4.8631.6.6.0.0.0.0.228.562.3j2j1.6.0...0. 0...1c.1.6.img.y0HtXOW7okw&bav=on.2,or.r_qf.&bvm=b v.43828540,d.bGE&fp=5cb3c4f06939795f&biw=1920&bih= 979

=)
Bu mesajdan alıntı yap

osman_anz

Grafiker / İstanbul

Alt 18-03-2013 #7
Göndermiş olduğunuz linkteki logolardan bi anlam çıkaramadım ancak
sizin bahsettiğiniz sitenin küçük icon'u ise yanlış link gönderdiniz.
Çünkü logo değilde icon olarak küçük bir şekilde diğer sitelerde paylaşım butonu için kullanılacak bir tasarım var onuda ekliyorum.
Teşekkürler...

Maarkit / Logo
Bu mesajdan alıntı yap
BlueX isimli Üye şimdilik offline konumundadır

BlueX

Arı Üye

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 18-03-2013 #8
a harfleri arası kesişim beyazlığının daha belirgin olmasıyla logonun daha hoş duracağı kanaatindeyim. ekşın güzel olmuş Maarkit / Logo

BlueX Design

Bu mesajdan alıntı yap

osman_anz

Grafiker / İstanbul

Alt 19-03-2013 #9
a harfleri arası kesişim beyazlığının daha belirgin olmasıyla logonun daha hoş duracağı kanaatindeyim. ekşın güzel olmuş Maarkit / Logo
Teşekkürler, yorumunuz için...
Bu mesajdan alıntı yap