MAAŞLI Grafiker Stajyer aranıyor | Üsküdar - İstanbul

Stajyer Öğrenci Arayanlar - MAAŞLI Grafiker Stajyer aranıyor | Üsküdar - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar MAAŞLI Grafiker Stajyer aranıyor | Üsküdar Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bay/Bayan Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum İşle ilgili açıklama: İllustrator, inDesign, Photoshop'a hakim, daha önce iş yapmış portfolyosu olan, ...

oloanimasyon isimli Üye şimdilik offline konumundadır

oloanimasyon

Hiç Biri / İstanbul

Alt 27-02-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

MAAŞLI Grafiker Stajyer aranıyor | Üsküdar

Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum

İşle ilgili açıklama: İllustrator, inDesign, Photoshop'a hakim,

daha önce iş yapmış portfolyosu olan,

Stajyerler arıyoruz.

E-posta:

Telefon: 0216 422 21 11
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 27-02-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
MAAŞLI Grafiker Stajyer aranıyor | Üsküdar - İstanbulMAAŞLI Grafiker Stajyer aranıyor | Üsküdar - İstanbulMAAŞLI Grafiker Stajyer aranıyor | Üsküdar - İstanbulMAAŞLI Grafiker Stajyer aranıyor | Üsküdar - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
kavunkarpuz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kavunkarpuz

Öğrenci (Grafik) / Kütahya

Alt 27-02-2016 #3
Mail Gönderdim geri dönüş yaparsanız sevinirim...
Bu mesajdan alıntı yap