maaşlı stajer grafiker aranıyor - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - maaşlı stajer grafiker aranıyor - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar maaşlı stajer grafiker aranıyor Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bay Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum İşle ilgili açıklama: Reklam ajansımızda çalışmak üzere ilustrator programını iyi derecede bilen, beylikdüzü-büyükçekmece veya esenyurtta ...

VivaGrup isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VivaGrup

Matbaacı / İstanbul

Alt 23-06-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

maaşlı stajer grafiker aranıyor

Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum

İşle ilgili açıklama: Reklam ajansımızda çalışmak üzere ilustrator programını iyi derecede bilen, beylikdüzü-büyükçekmece veya esenyurtta ikamet eden grafik tasarım bölümünde okuyan arkadaşlar aranıyor.
Mail ile kısa özgeçmiş gönderiniz.

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 24-06-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
maaşlı stajer grafiker aranıyor - İstanbulmaaşlı stajer grafiker aranıyor - İstanbulmaaşlı stajer grafiker aranıyor - İstanbulmaaşlı stajer grafiker aranıyor - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..