Maaşlı stajyer grafiker aranıyor - İstanbul

İş Veren İlanları - Maaşlı stajyer grafiker aranıyor - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar Maaşlı stajyer grafiker aranıyor Şehir: İstanbul /Bayrampaşa Cinsiyet: Bayan Program/Seviye: Photoshop İllustrator ve Corel Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time) Askerlik Durumu: Önemli Değil Medeni Hali: Bekar İşle ...

nibay isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nibay

Hiç Biri / İstanbul

Alt 25-06-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Maaşlı stajyer grafiker aranıyor

Program/Seviye: Photoshop İllustrator ve Corel

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Bekar

İşle ilgili açıklama: E-ticaret firmamızda çalışabilecek , photoshop, illustrator ve corel programlarını en az orta derecede bilen, kendini geliştirmek isteyen ve yaratıcılığına güvenen stajyer arıyoruz.
İlgilenen arkadaşlar CV lerini aşağıdaki mail adresine gönderebilir.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 25-06-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Maaşlı stajyer grafiker aranıyor - İstanbulMaaşlı stajyer grafiker aranıyor - İstanbulMaaşlı stajyer grafiker aranıyor - İstanbulMaaşlı stajyer grafiker aranıyor - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
arzusaka isimli Üye şimdilik offline konumundadır

arzusaka

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 27-06-2015 #3
efendim mailden adresinizi bulamadım ben de staj yeri arıyorum. yazın da full time çalışmak için arıyorum
Bu mesajdan alıntı yap