Maaşlı Stajyerler Aranıyor | Yakın Semtler ve Beylikdüzü - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Maaşlı Stajyerler Aranıyor | Yakın Semtler ve Beylikdüzü - İstanbul ...

OzkanAhmet isimli Üye şimdilik offline konumundadır

OzkanAhmet

Hiç Biri / İstanbul

Alt 22-09-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Maaşlı Stajyerler Aranıyor | Yakın Semtler ve Beylikdüzü

Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum

İşle ilgili açıklama: Tercihen lise ve Üniversite stajı için stajyer grafikerler aranıyor.

Photoshop, indesign ve illustrator programlarini orta derece kullanabilen, haftanın belli günleri çalışacak, kendini geliştirmeye açık, araştırmacı arkadaşları aramızda istiyoruz.

Beylikdüzü ve civarı olursa iki taraf için de daha sağlıklı olabilir.

Aşağıdaki mail adresimize lütfen CV ve örnek çalışmalarınızı atınız.

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 22-09-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Maaşlı Stajyerler Aranıyor | Yakın Semtler ve Beylikdüzü - İstanbulMaaşlı Stajyerler Aranıyor | Yakın Semtler ve Beylikdüzü - İstanbulMaaşlı Stajyerler Aranıyor | Yakın Semtler ve Beylikdüzü - İstanbulMaaşlı Stajyerler Aranıyor | Yakın Semtler ve Beylikdüzü - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

emel008 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

emel008

Yrd. Grafiker / İstanbul

başvuru

Alt 22-09-2014 #3
mrb ben emel ciğerci 4 yıldır bir yayınevinde dizgi-grafik yapmaktayım kariyer mimarı kursundan grafik tasarım ve web tasarım sertifikalarım bulunuyor. Büyükçekmece de ikamet ediyorum. ilanınızla ilgileniyorum
OzkanAhmet isimli Üye şimdilik offline konumundadır

OzkanAhmet

Hiç Biri / İstanbul

Freelance Maaşlı Stajyerler aranıyor - Türkiye Geneli

Alt 28-10-2014 #4
Freelance Maaşlı Stajyerler aranıyor

Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum

İşle ilgili açıklama: Photoshop, indesign ve illustrator programlarini orta derece kullanabilen, haftanın belli günleri çalışacak, kendini geliştirmeye açık, araştırmacı arkadaşları aramızda istiyoruz.

Aşağıdaki mail adresimize lütfen CV ve örnek çalışmalarınızı atınız.

E-posta: *********