mac apple için corel

Corel Draw - mac apple için corel ...

mac apple için corel
kayhan66 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kayhan66

Matbaacı / Yozgat

mac apple için corel

Alt 12-10-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar, ilk öncelikle herkese s.a diyerek başlamak istiyorum.
Uzun zamandır. Mac apple için corel draw arıyorum bulamadım. bu konuda yardım ederseniz, yada yardım edecek biri varsa çok memnun olurum. herkese şimdiden çok teşekkür ederim....
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

EsPriTüeL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

EsPriTüeL

Grafiker / İstanbul

Alt 12-10-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Corel 11 den sonda mac ler için üretilmedi kayhan.Hım eğer o sürüm bana yeterlidir dersen birinden lisanslı bulup kurarsın. Üst sürümler bana lazım dersen Mac osx'e bootcamp ile windows kurup oraya yüklersin.
Bu mesajdan alıntı yap

kayhan66

Matbaacı / Yozgat

Alt 12-10-2012 #3
kardeşim EsPriTüeL çok teşekkürler, corel 11 i biliyordum. bazı forumlarda x5, x6 içinde çıktı diye yazıyorlar bende buna istinaden ve grafikerler üyerlerine sormak istedim. artık mecburen windews yükleyecem mac apple için corel
Bu mesajdan alıntı yap

EsPriTüeL

Grafiker / İstanbul

Alt 12-10-2012 #4
kardeşim EsPriTüeL çok teşekkürler, corel 11 i biliyordum. bazı forumlarda x5, x6 içinde çıktı diye yazıyorlar bende buna istinaden ve grafikerler üyerlerine sormak istedim. artık mecburen windews yükleyecem mac apple için corel
x6 falan bilmiyorum ama x5'e kadar olmadığından eminim kayhan. Rica ederim. Bu arada neden corel ? mac apple için corel İllustrator kullanmanı tavsiye ederim. O saçma donmalar kasmalar kapanmalarda canını sıkmaz. Hem mac kullanıyorsan adobe senin için daha iyi.
Bu mesajdan alıntı yap

kayhan66

Matbaacı / Yozgat

Alt 12-10-2012 #5
yerel gazete tasarımı ve matbaa için tasarımlar yapıyorum, gözümü hep corelde açtım, bana biraz basit geliyor corel bir nedeni o, ama corelden farklı bir programa da hiç yönelmedim açıkcası işimi gördüğü için mac apple için corel
Bu mesajdan alıntı yap
Grafink isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Grafink(38)

Clone Trooper

Sanat Yn. / İzmir

Alt 12-10-2012 #6
corel mac platformunda satamıyor. Espritüel'inde söylediği bir takım problemler bu kullanıcı gurubunun pek sevmediği şeyler. Bu yüzden X6 da da öyle bir drum yok. Fakat bir çok corel sever kullanıcı "Parallels Desktop" yükleyerek Mac altında Sanal Windows üzerinden corel ya da yine mac versiyonu olmayan 3ds max kullanabiliyorlar..

Out of the code, into the fire...

Bu mesajdan alıntı yap

kayhan66

Matbaacı / Yozgat

Alt 12-10-2012 #7
pekela arkadaşlar size şunu sorum, mac de gazete ve matbaa tasarımları yapa bileceğim bir program tavsiye etseniz hangi programları tavsiye edersiniz....
Bu mesajdan alıntı yap

EsPriTüeL

Grafiker / İstanbul

Alt 12-10-2012 #8
pekela arkadaşlar size şunu sorum, mac de gazete ve matbaa tasarımları yapa bileceğim bir program tavsiye etseniz hangi programları tavsiye edersiniz....
Matbaa için illustrator gazete tasarımları içinde indesign önerebilirim sana. Zaten bunları kullandıktan sonra diğer programları bilgisayardan silerken bulacaksın kendini. Emin ol mac apple için corel
Bu mesajdan alıntı yap