mac de ftp kullanımı

Macintosh - mac de ftp kullanımı ...

mac de ftp kullanımı
graphicer isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graphicer(29)

Grafiker / İstanbul

mac de ftp kullanımı

Alt 05-11-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar mac de ftp kullanımı nasıl oluyor acaba pc de ftp adresine girdiğinde ordaki dosya içine klasör açıp hemen yükleme yapabiliyorsunuz ama mac de görüntü biraz farklı yardımcı olabilir misiniz acaba?

şimdiden teşekkürler...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

nihan217 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nihan217

Grafiker / İstanbul

Alt 10-11-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ben ftp programı olan fetch alians kullanıyorum bu programı yükledikten sonra ftp adresine yükleme yapmak çok kolay. Programı kurup açtıktan sonra ftp adresi kullanıcı adı ve şifreyi yazıp bağlanıyorsun açılan pencere içine sürükleyip bırakman yeterli umarım yardımcı olabilmişimdir. Kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
Gökhan TEKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan TEKİN

ARTniyetli

Fotoğrafçı / Bursa

Alt 10-11-2008 #3
Mac te en pratik ftp programı, Fireftp dir. Kendisi firefox un bir eklentisidir. Firefox ile beraber kullanabilirsiniz. Ayrı bir sekmede açılan program herhangi bir ram yada başka işlemciyi zorlamadan çok basit şekilde ftp ınızı kullanmanıza yarar. Üstüne üstlük bedava olan bir eklentidir...
Bu mesajdan alıntı yap
deray isimli Üye şimdilik offline konumundadır

deray

Grafiker / Yalova

Alt 28-08-2010 #4
Mac te en pratik ftp programı, Fireftp dir. Kendisi firefox un bir eklentisidir. Firefox ile beraber kullanabilirsiniz. Ayrı bir sekmede açılan program herhangi bir ram yada başka işlemciyi zorlamadan çok basit şekilde ftp ınızı kullanmanıza yarar. Üstüne üstlük bedava olan bir eklentidir...

mac os x 10.4.10 kullanıyorum. ftp eklentisi kuramıyorum. firefox 3.0.19 uyumlu değil diyor.. yardımcı olurmusunuz
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
ftp, kullanımı, mac