mac de photoshop kullanmak?

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - mac de photoshop kullanmak? ...

black_angel isimli Üye şimdilik offline konumundadır

black_angel(35)

Grafiker / Kocaeli

Alt 04-07-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadafllar yeni is yerimde mac kullanmak zorundaym. ben de mac den hiç ama hiç anlam›yorum. neyse biraz alistim. ancak photoshop dosyalarimi psd olanlari ofis arkadaslarim acamiyor. kay›t yaparken bir kaç seçenek soruyor. mac kullanan bilir. hangisini seçeyim? offf nerelere gideyim. Hayat inan›n artik çok zor mac lemac  de photoshop kullanmak?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

black_angel(35)

Grafiker / Kocaeli

Alt 07-07-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
O problemi hallettim ancak mac de photoshop kullananbir arkadaşa özgürce korkmadan sorular sormak istiyorum...
Bu mesajdan alıntı yap
larana isimli Üye şimdilik offline konumundadır

larana

Grafiker / İstanbul

Alt 07-07-2009 #3
yahu mac tasarımcılar için tasarlanmıştır. pc nedir ya? zamanla alışacak ve vazgeçemeyeceksinmac  de photoshop kullanmak?
Bu mesajdan alıntı yap
crazyglad isimli Üye şimdilik offline konumundadır

crazyglad

Grafiker / İstanbul

Alt 07-07-2009 #4
Her türlü sorunuzu sorabilirsiniz elbet cevap alacaksınız yardımcı olacak arkadaşlar mutlaka vardır ...Alışınca pc den daha iyi olduğunu anlayacaksınız
Bu mesajdan alıntı yap
kocagöz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kocagöz

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 25-07-2009 #5
arkadaşlar mac ps lerin özelliği ne oluyor ki tasarımcılar için var? bunu bilmiyorum yardımcı olabilirmsiniz
Bu mesajdan alıntı yap

black_angel(35)

Grafiker / Kocaeli

Alt 25-07-2009 #6
şöyleki evet mac kullanıyorum hızı da güzel ama pc nin aksine donanımla alakalı bir şey yapmak istediğimde deyimleri farklı olduğu için dediğini algılayamadığımı farkettim. Yok şunu yarat, yok şuna zorla, hadi bakalım ne oluyor ne diyor anlamıyorum. Mac i satan firma ayrı bir havalarda çok kolay nasıl anlamıyon diyor mac  de photoshop kullanmak? enteresan inanın sadece programları kullanyom geçiyorum. Evet hızlı gerçekten mükemmel.
Bu mesajdan alıntı yap