mac kullanabilen grafiker arıyoruz

Sonuçlanan İlanlar - mac kullanabilen grafiker arıyoruz Sponsorlu Bağlantılar cagaloglunda yerleşik grafik ajansımızda çalışabilecek mac ortamında photoshop ve freehand ile diğer programlara vakıf çalışmayı ve üretmeyi seven yeniliklere açık tasarım ve yeteneklerine güvenen eleman aramaktayız. Bizimle aynı ...

tolgadurkaya isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tolgadurkaya

Matbaacı / İstanbul

Alt 15-01-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

cagaloglunda yerleşik grafik ajansımızda çalışabilecek mac ortamında photoshop ve freehand ile diğer programlara vakıf çalışmayı ve üretmeyi seven yeniliklere açık tasarım ve yeteneklerine güvenen eleman aramaktayız. Bizimle aynı takımda olmayı isteyen arkadaşlardan haber bekliyoruz.....
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

epigon isimli Üye şimdilik offline konumundadır

epigon(42)

Grafiker / İstanbul

Alt 15-01-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
8 yıldır grafiker olarak çalışmaktayım. is ariyorum. bir mail adresi verirseniz cvmi göndermek isterim. iyi aksamlar...
tolgadurkaya isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tolgadurkaya

Matbaacı / İstanbul

Alt 16-01-2008 #3
[email protected] vermeyasak
cagatay ozen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cagatay ozen

Grafiker / İstanbul

Alt 16-01-2008 #4
cok yakinim icin size CV attim. Acil işe ihtiyaci oldugu icinde gorusmeye kolay gelebilir.İlgilenirseniz sevinirim İyi calismalar.
türkan yıldırım isimli Üye şimdilik offline konumundadır

türkan yıldırım

Grafiker / İstanbul

Alt 16-01-2008 #5
ben dört senedir bu işi yapıyorum.freehand ve photoshop kullanıyorum.mac ve pc kullanıyorum.size nasıl ulaşabilirim

nen ilanınızla ilgileniyorum.Freehand ve photoshop kullanıyorum.mac kullanıyorm. size ulaşmak istiyorum
Hepyek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hepyek

Hiç Biri / İstanbul

Alt 16-01-2008 #6
ilanı verenin nikine tıkladığınızda acılan pencereden özel mesaj atabiliyorsunuz.
Saygılar
grafikeray isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafikeray

Grafiker / İstanbul

Alt 06-02-2008 #7
Merhabalar.. Şu an bir medya kuruluşunda yönetmenlik yapıyorum.. Aynı zamanda Stock Fotoğrafçısıyım.. 7 Yıldan fazladır da tasarım yapıyorum.. Billboard'dan dergi reklamına, psterden kataloğa her alanda tecrübem var. İleri düzey matbaa bilgim var. Şartlar her ikimiz içinde uygun olursa çalışabiliriz.. Kolay gelsin..
Alt 06-02-2008 #8
merhabalar 8 yıllık grafik ve web tasarım deneyimim var daha önce birçok ajansta artdirekctorluk ve sanat yönetmenliği yaptım detaylı konuşabilmemiz için bana dönmeniz gerekmekte ancak bu şekilde görüşebiliriz ...
Pioggia isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Pioggia

Grafiker / İstanbul

Alt 08-02-2008 #9
slm bende is ariyorum.ve girecegim isin ajans veya tarzı olmasına dikkat ediyorum.suan bir matbaada calisiyorum.yazdiginiz kriterleri kendime yakin buldum.sizinle nasil irtibata gecebilirim?
Alt 08-02-2008 #10
mhb photoshop ve corel ileri seviye bayrampaşada oturuyorum 1 senedir bu işi yapıyorum kendime her zaman güveniyorum..
saygılarımla....
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
ariyoruz, arıyoruz, grafiker, kullanabilen, mac