Mac mini with OS X Server SATIYORUM - İstanbul

İkinci El Pazarı - Mac mini with OS X Server SATIYORUM - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar Mac mini with OS X Server SATIYORUM Şehir: İstanbul Marka / Model: Mac mini with OS X Server Fiyat: KDV DAHİL 2.200 TL Teslimat: Kargo Hariç Fotoğraflar: Ürün ...

grafixfurkan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafixfurkan

Grafiker / İstanbul

Alt 15-01-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Mac mini with OS X Server SATIYORUM

Marka / Model: Mac mini with OS X Server

Fiyat: KDV DAHİL 2.200 TL

Teslimat: Kargo Hariç

Fotoğraflar:

Ürün Bilgi:
Ürün ile ilgili aç›klama: 2012 Nisan ay›ndan itibaren Mac mini with OS X Server kullan›yorum. SATIYORUM...

- 2.3GHz quad-core Intel Core i7
- 4GB memory
- Two 1TB hard drives1
- Intel HD Graphics 4000
- OS X Mountain Lion
- OS X Server
- Temiz, Az kullanılmıfl ve Sorunsuzdur...

FİYAT: KDV DAHİL 2.200 TL.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 16-01-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!
Sitemizde yayınlanan iş ilanlarını diğer sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz.

Mac mini with OS X Server SATIYORUM - İstanbulMac mini with OS X Server SATIYORUM - İstanbulMac mini with OS X Server SATIYORUM - İstanbulMac mini with OS X Server SATIYORUM - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap