mac nereden alınır?

Macintosh - mac nereden alınır? ...

mac nereden alınır?
oous isimli Üye şimdilik offline konumundadır

oous

Hiç Biri / İstanbul

mac nereden alınır?

Alt 12-02-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar imac almayı düşünüyorum ama nereden en uygun ve ucuz alabilirim birde ram ve hdd yi nerde nasıl garantili bir şekilde yükselttire bilirim ? bu konularda fikirlerninizi yazarsanız sevinirim
şimdiden teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Önder Adem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Önder Adem(41)

Grafiker / İstanbul

Alt 12-02-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Türkiyede Apple marka ürünlerin tek distribütörü vardır. Dolayısıyla hangi mağazaya giderseniz gidin fiyatlar neredeyse aynıdır. Tabi mağazaların taksitlendirme seçenekleri değişken avantajlara sahip olabiliyor. iMac alacaksan tavsiyem 2 el bulabilirsen onu al. Çünkü 0 ile arasında çok fark oluyor. 0 alırsan zaten yanlış bilmiyorsam 3 yıl parça garantisi var. Sabit diski yükseltmene gerek yok çünkü zaten 250 gb kadar sabit diske sahipler, bellek için de tavsiyem, alırken hiç uğraşma, aldıktan sonra 1 tane 2 gb bellek al, fakat bunun için bilgisayardaki belleği söküp aynısından alman gerekir. Yani alacağın zaman bunu satıcıya göstermelisin. Aynı özelliklere sahip olmalı.
Bu mesajdan alıntı yap

oous

Hiç Biri / İstanbul

Alt 12-02-2009 #3
250 gb hdd bana yetmez çünkü montaj yapacam ve hdv montaj için kullanıcam bu yüzden çok düşük bir miktar.
bir iki yerde araştırma yaptım dediğiniz gibi taksitlerde çok farklar oluyor birde fiyatlarda da farklılıklar oluyor azda olsa
2. el'e ise nedense hiç bir şeyde güvenemiyorum mac nereden alınır?
Bu mesajdan alıntı yap
auludag isimli Üye şimdilik offline konumundadır

auludag

Hiç Biri

Alt 15-02-2009 #4
montaj yapacak ve HDV montaj için kullanacaksan, iMac bir boy küçük gelmez mi?
Bu mesajdan alıntı yap

oous

Hiç Biri / İstanbul

Alt 16-02-2009 #5
mac pro yetmiyor bütceme mac nereden alınır?
imac pc den daha iyi performans oldugu için daha iyi
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
alinir, mac, nereden