mac öğrenmek istiyorum

Macintosh - mac öğrenmek istiyorum Sponsorlu Bağlantılar 4 yıldır grafiker olarak çalışıyorum şimdiye kadar pc kullandım, şimdi mac kullanmak istiyorum. ankarada mac dersi veren bir yer bulamadım, veren birini yada kurumu bilen var mı?...

mac öğrenmek istiyorum
meloodi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

meloodi

Grafiker / Ankara

mac öğrenmek istiyorum

Alt 13-01-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

4 yıldır grafiker olarak çalışıyorum şimdiye kadar pc kullandım, şimdi mac kullanmak istiyorum.
ankarada mac dersi veren bir yer bulamadım, veren birini yada kurumu bilen var mı?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Önder Adem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Önder Adem(41)

Grafiker / İstanbul

Alt 13-01-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
4 yıldır grafiker olarak çalışıyorum şimdiye kadar pc kullandım, şimdi mac kullanmak istiyorum.
ankarada mac dersi veren bir yer bulamadım, veren birini yada kurumu bilen var mı?
Mac öğrenmek için kursa gitmenize gerek yok, siz eğer programlara hakimseniz, sistemin windows tan çok farkı yok... Kullanıcı düzeyinde bilgi için internetten araştırma yapabilirsiniz... Ama inanın çok zor değil...
Bu mesajdan alıntı yap

meloodi

Grafiker / Ankara

Alt 13-01-2009 #3
Mac öğrenmek için kursa gitmenize gerek yok, siz eğer programlara hakimseniz, sistemin windows tan çok farkı yok... Kullanıcı düzeyinde bilgi için internetten araştırma yapabilirsiniz... Ama inanın çok zor değil...
bende öyle düşünüyorum kısa sürede öğrenirim diye ama işverenler pek öyle düşünmüyor.
hiç mac kullanmadım deyince işe almıyorlar.
programlara hakim olmanız falan hikaye oluyor maalesef
Bu mesajdan alıntı yap
Safari isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Safari

Muhammet Ayan

Grafiker / İstanbul

Alt 13-01-2009 #4
Bir mac'in varsa aklına takılanları sorup yardım alabilirsin..
Şuan çalıştığım yere geldiğimde bende bilmiyordum bilmiş olsaydım şuan iki kat maaş alıcaktım.
Şimdi biliyormuyum.. Biliyorum evet ama burda öğrendin dendiğinde söyleceyecek cevap kalmıyor
Bu mesajdan alıntı yap

meloodi

Grafiker / Ankara

Alt 13-01-2009 #5
Bir mac'in varsa aklına takılanları sorup yardım alabilirsin..
Şuan çalıştığım yere geldiğimde bende bilmiyordum bilmiş olsaydım şuan iki kat maaş alıcaktım.
Şimdi biliyormuyum.. Biliyorum evet ama burda öğrendin dendiğinde söyleceyecek cevap kalmıyor
çok haklsıın işte bende programlara iyi derecede hakimken sırf mac bilmediğim için o konumda olmak istemiyorum. o yüzden bir kişi yada bir kurum böyle bir hizmette bulunmalı diye düşünüyorum
Bu mesajdan alıntı yap
émmst isimli Üye şimdilik offline konumundadır

émmst(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 13-01-2009 #6
Arada uçurum farklar yok özellikle de programları kullanırken ama genel olarak masaüstü, dosyalama, klavye ve mouse isleyişi farklıdır. Ama artık zaten Q klavyeler çıktı mac'ler için. Geri kalanları da kurcalayarak bile ögrenebilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap
namasteeee isimli Üye şimdilik offline konumundadır

namasteeee

Hiç Biri / İstanbul

Alt 13-01-2009 #7
PC bilgisayarını MAC görüntüsüne sokan programlar
var araştır, en azından göz aşinalığın olur
Bu mesajdan alıntı yap

meloodi

Grafiker / Ankara

Alt 13-01-2009 #8
Arada uçurum farklar yok özellikle de programları kullanırken ama genel olarak masaüstü, dosyalama, klavye ve mouse isleyişi farklıdır. Ama artık zaten Q klavyeler çıktı mac'ler için. Geri kalanları da kurcalayarak bile ögrenebilirsiniz.
f klavye kullanıyorum zaten, klavye sorunu yok sorun mac olmaması mac öğrenmek istiyorum
onun için kurs türü bir yerden faydalanmak istiyorum.

PC bilgisayarını MAC görüntüsüne sokan programlar
var araştır, en azından göz aşinalığın olur
bakıyorum. ama çıktı alışı farklı oluyormuş.
son iş başvurusunda öyle dediler
Bu mesajdan alıntı yap
émmst isimli Üye şimdilik offline konumundadır

émmst(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 13-01-2009 #9
Kursta muhakkak ögrenirsiniz ama bence hem zaman hemde maddi kayıp olur. Yine de siz bilirsiniz. Yeni dosya oluşturmak ya da silmek, kopyalama, program kurulumu ya da kaldırmak v.s. seyler öğretiliyordur sanırım gitmediğim için bilmiyorum.?
Bu mesajdan alıntı yap
Safari isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Safari

Muhammet Ayan

Grafiker / İstanbul

Alt 13-01-2009 #10
Bence kursda sana gereken eğitimi verileceği konusunda terettütlüyüm.
Çünkü orda verilecek şeyleri bu siteyi kurcalayarak da ulaşabilirsin.
Ben yerinde olsam ücret talep etmeden gecici olarak bir işe girerim hem para da cebinde kalır.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
istiyorum, mac, ogrenmek