Mac Operatörü Arıyoruz

Sonuçlanan İlanlar - Mac Operatörü Arıyoruz ...

Mac Operatörü Arıyoruz

Mac Operatörü Arıyoruz

Alt 06-01-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İlgililerin dikkatine,
Forumu google'dan buldum. İlan yasak mıdır bilmiyorum ama üyelerden ilgilenenler olur diye düşündüm.
Yayınevimize, dergi mizanpajı ve grafik uygulamaları için, QuarkXpress (iyi düzeyde), FreeHand ve Photoshop (orta düzeyde) kullanabilen bay/bayan Macintosh operatörü arıyoruz. İrtibat için lütfen pm atınız teşekkürler.
Not: Mesai saatleri sabah 08.30 akşam 17.30'dur. C.tesi-Pazar ve resmi tatillerde çalışmamaktayız. Bu zaman dilimlerinin haricinde çalışıldığı takdirde normal çalışma saati ücreti üzerinden ek mesai ücreti ödenir. Maaş 1.000 YTL'dir. Yemek ve SSK mevcuttur. Erkek adaylar için askerliğini yapmış olma zorunluluğu vardır. Tüm adaylar için alt yaş sınırı 22 üst sınır ise 28'dir.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

deryayazli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

deryayazli

Grafiker / İstanbul

ilannız için

Alt 09-01-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
MERHABA

yayıneviniz nerde bulunmakta ve cv yi nereye yolluycağımıza dair bilgi girersiniz sevinirm
ozgeural isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ozgeural

Grafiker / Giresun

merhabalar

Alt 11-01-2008 #3
is ilaninizla ilgili yayinevinize basvurmak istiyorum ama telefon yada fax yazmamissiniz. ilgilenirseniz sevinirim...
Hatice ÇAVDAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hatice ÇAVDAR

Kargacık Burgacık

Grafiker / İstanbul

Alt 11-01-2008 #4
is ilaninizla ilgili yayinevinize basvurmak istiyorum ama telefon yada fax yazmamissiniz. ilgilenirseniz sevinirim...
Forum kurallarını okursanız görürsünüz özel iletişim bilgirleri vermek yasaktır lütfen pm yolu ile iletişime geçiniz...

Yaşam Hakkına Saygı

“ Bilim ve sanat, bir kuşun iki kanadı gibidir. Bu iki kanadı kullanabilen toplumlar uçar ve özgür olurlar.
Uçamayanlar ise tavuk olur...
"Tavuk toplum", önüne atılan bir avuç yemi gagalarken, arkadan yumurtalarının alındığının farkında bile olmaz!"
DARWİN

Tanrım beni baştan yarat yoksa durur durur merak ederim...

mkg35 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mkg35

Grafiker / İzmir

Alt 14-01-2008 #5
merhaba iki yıllık yayınevi deneyimim var tıp kitapları yapan bir yayın evinin kitaplarını hazırladım istediğiniz programları iyi seviyede kullanıyorum firmanızın nerede olduğu konusunda bir açıklama yaparsanız iyi olur ben izmirde ikamet ediyorum.
Alt 14-01-2008 #6
Merhaba

ilanda sözettiğiniz program bilgisine ve deneyime sahibim. İletişim için adres ve tel. bildirirseniz sevinirim.

Kolay gelsin
epigon isimli Üye şimdilik offline konumundadır

epigon(42)

Grafiker / İstanbul

Alt 16-01-2008 #7
ilanınınzla ilgileniyorum. mail adresi verirseniz bir cv göndereceğim. iyi çalışmalar
mustafa_85 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mustafa_85

Baskıcı

Alt 04-03-2008 #8
slm 4 yıllık grafikerim ama size ulaşacağım adres yokmU
Alt 04-03-2008 #9
iLan oldukca eski..:P
avon61 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

avon61

Grafiker / Kocaeli

Alt 20-03-2008 #10
10 yil tecrubeli grafiker. Guner SAGLAM. 01.09.1981 Yomra/Trabzon dogumlu. Bekar bir bayan. Ilk ve ortaokul egitimini Beylerbeyi’nde aldi. Darica Lafarge Aslan Çimento Endüstri Meslek Lisesi Matbaa Bölümü mezunu. ingilizce'ye ilgisi büyük. Su an okuma, yazma ve konusma orta duzeyde. Meslegini çok seviyor. 10 yillik tecrübesiyle, yaraticilik ve tasarim
onun isi. Sıkı bir Yesilay’ci. Kariyer hedefi; profesyonel bir ortamda yaraticiligini özgüveni ile birlestirerek kurumsal bir yapi içerisinde ekip çalismasina ve verilen görevlere katki sunmak. Bazi gazete ve matbaalarda Grafik tasarimci, Bilgi islem sefi, Matbaa on hazirlik sorumlusu olarak görev yapti. En son çalistigi, sirketteki görevi 2 yil sürdü. Halen “Marmara Vitrin” adli ekonomi ve sanayi dergisinin proje tasarimciligini devam ettiriyor. Musteri portfoyu genis. Su an çalismiyor. B sınıfı surucu ehliyetine sahip. Aktif araç kullanıyor. Anadolu Yakası'nda is ariyor.
iletisim : [COLOR="Red"]Pm (özel mesaj ) yolu ile[/COLOR]
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
mac operatr aryoruz

Kapat
Şifremi Unuttum?