Mac OS Eğitim

Kantin - Mac OS Eğitim ...

Mac OS Eğitim
rizak isimli Üye şimdilik offline konumundadır

rizak

Hiç Biri / İstanbul

Mac OS Eğitim

Alt 16-03-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar,
Google üzerinden o kadar aramama rağmen malesef sağlıklı bir sonuca ulaşamadım.Bende Mac / ve işletim istemini Mac-os genellikle grafiker arkadaşlar kullandığı için bir de onların bilgilerini almak istedim.Arkadaşlar bana Mac-os işletim sistemi hakkında eğitim alabileceğim kurumlar aramaktayım.Eğitimin temel amacı mac-os işletim sistemin temeli,ipuçları,yedekleme veri kurtarma vb. konular üzerinde olucaktır.
Bu konu hakkında bilginiz varsa önceden eğitim aldığınız yerler var ise önerilerinize ihtiyacım var.
Şimdiden teşekkürler.
İyi günler.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ThreeBuddha isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ThreeBuddha

Grafiker / İstanbul

Alt 16-03-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Merhaba arkadaşlar,
Google üzerinden o kadar aramama rağmen malesef sağlıklı bir sonuca ulaşamadım.Bende Mac / ve işletim istemini Mac-os genellikle grafiker arkadaşlar kullandığı için bir de onların bilgilerini almak istedim.Arkadaşlar bana Mac-os işletim sistemi hakkında eğitim alabileceğim kurumlar aramaktayım.Eğitimin temel amacı mac-os işletim sistemin temeli,ipuçları,yedekleme veri kurtarma vb. konular üzerinde olucaktır.
Bu konu hakkında bilginiz varsa önceden eğitim aldığınız yerler var ise önerilerinize ihtiyacım var.
Şimdiden teşekkürler.
İyi günler.
Bununla ilgili Bilkom ile veya Bilkom yetkili bayiilerinden biriyle (İstanbuldaysanız Pupa bilişimi önerebilirim) irtibata geçip sizi yönlendirmelerini isteyebilirsiniz bunun dışında aşağıda linkini verdiğim forum size ciddi anlamda yardımcı olacaktır.

http://turkmac.com/forum/index.php?action=unreadreplies
Bu mesajdan alıntı yap
rizak isimli Üye şimdilik offline konumundadır

rizak

Hiç Biri / İstanbul

Alt 16-03-2012 #3
Önerileriniz için teşekkürler ilgili forumdanda yararlanıcam.Tabi buradaki önerilerinize bekliyorum.
Bu mesajdan alıntı yap