Mac Os X 10.5 LEOPARD

Macintosh - Mac Os X 10.5 LEOPARD ...

Mac Os X 10.5 LEOPARD
Mustafa Hakan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Mustafa Hakan

Grafiker / Hatay

Mac Os X 10.5 LEOPARD

Alt 16-10-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Apple Mac OS X Leopard’ın çıkış tarihini resmi olarak duyurdu ve geri sayımı başlattı. Mac OS X’in altıncı sürümü olan Leopar, beklendiği 26 Ekim Cuma günü satışa çıkıyor. ABD yerel saatiyle 18.00’den itibaren, Leopar tüm Apple mağazalarından temin edilebilecek. Steve Jobs’un deyişiyle, herkes “Ultimate” sürüme 129 dolardan sahip olabilecek. Apple internet mağazası üzerinden Leopar’ı ön siparişe açtı bile. Yeni işletim sisteminin sistem gereksinimi şöyle: En az G4 867MHz işlemci, 512MB bellek, 9GB boş alan ve DVD sürücü. iLife ’08’in çıkışında olduğu gibi, 1 Ekim’den sonra Mac sistem satın almış olanlar 10$ ödeyerek sistemlerini Leopar’a yükseltebilecekler. Bu arada Leopar’la birlikte, Server sürümü de aynı gün 499 dolar fiyatla piyasaya sürülüyor.
Haydi Hayırlı Olsun Mac Os X 10.5  LEOPARD

Mac Os X Leopard için Geri sayım şöyle
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

caylak isimli Üye şimdilik offline konumundadır

caylak

Grafiker / İstanbul

Alt 17-10-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
mükemmel
Bu mesajdan alıntı yap
metinstar35 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

metinstar35

Grafiker / İzmir

Alt 18-10-2007 #3
Bir an önce çıksında kullanalım!!!teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
aDoBe isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aDoBe(47)

Grafiker / Gaziantep

Alt 25-10-2007 #4
Leopard indirmek isteyin arkadaslara duyrulur....
indirdim bende su anda mevcut. benim makinemi desteklemediği için kuramıyorum Mac Os X 10.5  LEOPARD ama bi arkadaşım kurdu. sanırım ilk güncellemeler çıkmadan kullanılması pek sağlıklı olmayacak isterseniz. paylaşıma açayım diye düşünüyorum ama. bunu üstlere sormak lazım
Bu mesajdan alıntı yap
Gökhan TEKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan TEKİN

ARTniyetli

Fotoğrafçı / Bursa

Alt 25-10-2007 #5
Eski bir mac ci olarak ayrıca temeliminde windows tan gelmesi sebebi ile uzun yıllardır bu işlerin içindeyim. Yamaları patch lerı cıkmadan hiç bir programdan tam olarak verim alamazsınız. Yüklemeyin diyemem tabiki ancak biraz beklemek en sağlıklı ve olumlu hareket olucaktır kanaatindeyim.
Bu mesajdan alıntı yap
solva isimli Üye şimdilik offline konumundadır

solva(33)

Grafiker / Bursa

Alt 05-11-2007 #6
Leopard indirmek isteyin arkadaslara duyrulur....
indirdim bende su anda mevcut. benim makinemi desteklemediği için kuramıyorum Mac Os X 10.5  LEOPARD ama bi arkadaşım kurdu. sanırım ilk güncellemeler çıkmadan kullanılması pek sağlıklı olmayacak isterseniz. paylaşıma açayım diye düşünüyorum ama. bunu üstlere sormak lazım
Üsdatlar izin veriir be yaa :> Sen onu bi ekle isterser sabırsızlıkla bekliyoruz
Bu mesajdan alıntı yap
aDoBe isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aDoBe(47)

Grafiker / Gaziantep

Alt 11-11-2007 #7
su anda Mac Os X 10.5 Leopard linkleri bulunmakta forumda. onları yayınladım. ama hala Os X 10.5 i yuklemekte kararsızım.... kurallar kesin....
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
105, leopard, macos, macosx