Mac os x Lion

Donanım Rehberi - Mac os x Lion ...

Mac os x Lion
ferox isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ferox

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Mac os x Lion

Alt 22-07-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar;

Takip edenler bileceklerdir, Apple Mac os x 'un yeni sürümü nü 20.07.2011 de App Store da kullanıcılarının hizmetine sundu,,,

Mac os x lion'u kurdum ve kullanıyorum lion hakkında ayrıntılı bilgi için burayı ziyaret edebilirsiniz.

asıl paylaşmak istediğim konu snow leopardın son sürümü 10.6.8 güncellemisne kadar kullandığım Freehand Lion da çalışmıyor malesef bilgilerinize
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

uur isimli Üye şimdilik offline konumundadır

uur

Grafiker / İstanbul

Alt 24-07-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Merhaba arkadaş bende indirmek istiyorum, sanırım free değil ve acaba pc ye kurulumu mumkun mu?
Bu mesajdan alıntı yap
ferox isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ferox

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 25-07-2011 #3
Merhaba arkadaş bende indirmek istiyorum, sanırım free değil ve acaba pc ye kurulumu mumkun mu?
Merhaba;

30$ dolar karşılığı indirebilirsin,lion kurulumu yapabilmen için mac os x 10.6.8 Snow Leopard ın yüklü olması gerekiyor.

Eğer Pc ye kuracaksanız.

Net üzerinde PC için sanal makinada çalışacak versiyonları mevcut buradan ulaşabilir, da inceleyebilirsin.

Pc için; donanımın güçlü olmalı,Sanal makine üzerinden veya dual Boot olarak yükleyebilirsin.

Kolay Gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
uur isimli Üye şimdilik offline konumundadır

uur

Grafiker / İstanbul

Alt 28-07-2011 #4
Çok Teşekkurler ılgın için
Bu mesajdan alıntı yap