mac pro için mönitör

Donanım Rehberi - mac pro için mönitör ...

mac pro için mönitör
maktul isimli Üye şimdilik offline konumundadır

maktul

Öğrenci (Grafik) / Afyonkarahisar

mac pro için mönitör

Alt 27-03-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar mac pro oval kasalardan almayı düşünüyorum ama ekran konusunda henüz karar veremedim renkleri tam olarak net verebilsin istiyorum crt monitörler en iyisi fakat artık üretilmiyor sanırım onun yerine ne alabilirim fikirlerinize acil ihtiyacım var...

not: 27 veya 29 inç olsun lütfen
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

bygrafiker isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bygrafiker(32)

Grafiker / Rize

Alt 27-03-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
macpro da 30 İnch Cinema display kullanıyorum gayet memnunum, 27 inch tercih etmememin nedeni 27 inchlerin oldukça parlak ve canlı bir görüntü veriyor olması.

bu linkte ne demek istediğimi açıklıyor.
Bu mesajdan alıntı yap
Ddrome isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ddrome

Webmaster / Adana

Alt 13-06-2014 #3
Hah sonunda beni anlayan bir arkadaş Bende haftalardır iki adet 24 inch cinema display arıyorum. Eski mac prolarda kullanılan tipte. Herkeste bana oğlum kafayımı yedin diye soruyor ama anlatamıyorum. 27 çok parlak. mac pro için mönitör MAt değil mac pro için mönitör.

Maktul sen üst paragrafı salla. Bütçen'e en uygun cinema display'ı seç al biliyorum eş değerlerine göre inanılmaz pahalı ama hakkını veriyor emin olabilirsin.
Bu mesajdan alıntı yap
ThreeBuddha isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ThreeBuddha

Grafiker / İstanbul

Alt 13-06-2014 #4
arkadaşlar mac pro oval kasalardan almayı düşünüyorum ama ekran konusunda henüz karar veremedim renkleri tam olarak net verebilsin istiyorum crt monitörler en iyisi fakat artık üretilmiyor sanırım onun yerine ne alabilirim fikirlerinize acil ihtiyacım var...

not: 27 veya 29 inç olsun lütfen
Renk olayı sizin için önemliyse eizonun flexscan serisini önerebilirim. Kullandığı panel olsun yazılım olsun sizi fazlasıyla tatmin edecektir birde yanında kalibrasyon cihazı alırsanız tadından yenmez, bütçe sorun değilse C serisini önerebilirim bunlar daha pro modellerdir ayrıca kalibrasyonları dahilidir yalnız her eizo gibi bu monitörlerinde fiyatları 2000$ dolarlarda dolaşıyorbunun dışında daha düşük bir bütçeyle önerebileceğim monitör apple'lın thunderbolt modeli monitörleri olur. eizo ile aynı panele sahiptir ve piyasadaki en iyi 2. monitördür (doğru renk barındırma anlamında).
Bu mesajdan alıntı yap