Mac te font değişti

Macintosh - Mac te font değişti Sponsorlu Bağlantılar Merhabalar iş yerimiz de bi adet mac var ve biri kurcalamış safari de google a girince farklı bir font gösteriyor bunu düzeltebilir miyim ayrıca klavyemiz q ama ayarları ...

Mac te font değişti
tahngarth isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tahngarth

Grafiker / Balıkesir

Mac te font değişti

Alt 25-07-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar iş yerimiz de bi adet mac var ve biri kurcalamış safari de google a girince farklı bir font gösteriyor bunu düzeltebilir miyim ayrıca klavyemiz q ama ayarları f olarak yapılmış onu düzeltmek için yardım edermisiniz
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

macservis isimli Üye şimdilik offline konumundadır

macservis

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 02-10-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
elma menusunden - system prefefrence - international - input menuden - Turkish qwerty - Turkısh qwerty carbonu seç.

Yada ekranın üst sağ kösesindi bayraktan yap bu secimi.
Bu mesajdan alıntı yap
kEciSakaL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kEciSakaL

Grafiker / Bursa

Alt 04-10-2010 #3
Peki ben de klavyeyle alakalı bir soru sorayım yeni konu açmadan:
Şimdi ben haftaya işyerindeki Mac'e geçeceğim. Eski çalışan F klavye kullanıyordu. Şimdi sorum şu ki Mac'e herhangi bir usb girişli Q klavye taksak sorun çözülür mü yoksa orijinal F klavye mi almak gerekir?
Bu mesajdan alıntı yap
macservis isimli Üye şimdilik offline konumundadır

macservis

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 05-10-2010 #4
Herhangi bir tane usb kalvyede işini görür fakat mac klavyesi kadar rahat kullanıp verim alabilrmisin orası sana kalmış birşey.fakat yukarıda bahsettiğim ayarı klavyeni her değiştirdiğinde yapman gerekli q klavle ise Turkısh - qwerty f kalvye ise Turksıh seceneğini secmen gerekecektir.
Bu mesajdan alıntı yap