Mac. ve Draw

Macintosh - Mac. ve Draw ...

Mac. ve Draw
katalizor isimli Üye şimdilik offline konumundadır

katalizor

Grafiker / Kütahya

Mac. ve Draw

Alt 16-02-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bu hafta itibari ile pc'den mac'e geçiş yapmış bulunmaktayım daha doğrusu geçiş aşamasındayım. Araştırdığım kadarıyla coreldraw programında sadece 11 sürümüne kadar destekleniyormuş ve ondanda aldığımız verim %60'mış.
Bu durum Gerçekten böyle mi ?
Mesela benim yaptığım işlerin hepsi corel x4 te yapılmış ve bunları tek tek 11 e çevirmek imkansız neredeyse. Ben mac'e x4 kurup onu düzgün bir şekilde kullanamam mı ?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

H.Design isimli Üye şimdilik offline konumundadır

H.Design

Grafiker / İstanbul

Alt 07-03-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ben mac kullancam diyosan corelden vazgeç derim ama çözüm olarak bootcamp pragramıyla mac e windows yükleyebilirsin. (mac=-windows arası geçiş için yeniden başlatman gerekir)
Yada bi program var şuan tam hatırlayamadım adını ama istersen öğrenebilirim mac açıkken ayrı bi pencerede windowsu açabiliyorsun tabi iki sistem de çalıştığı için kasıyo ben wista kurmuştum bu şekilde xp de çok problem olmuyomuş sanırım.

Ama sen gel corel den vazgeç Mac. ve Draw yada mac ten hem o kadar para verip mac alcaksın, sonra yine pc kullanmış olcaksın...
Bu mesajdan alıntı yap
katalizor isimli Üye şimdilik offline konumundadır

katalizor

Grafiker / Kütahya

Alt 23-03-2010 #3
aynen corel den vazgeçiyorum yapacak birşey kalmadı Mac. ve Draw teşekkürler bu arada
Bu mesajdan alıntı yap