Mac Yardım Lütfen

Macintosh - Mac Yardım Lütfen ...

Mac Yardım Lütfen
yigitGr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yigitGr(24)

Webmaster / İstanbul

Mac Yardım Lütfen

Alt 02-08-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar; Dergi ve insört çalışmaları yapmak için monitörü büyük rahat çalışabileceğim bir bilgisayar almak istiyorum, bunun yanı sıra web tasarım işlerimide rahatlıkla yürütebileceğim bir işletim sistemi olmalı. Önemli kısım grafik kısmı web tasarım işlerini laptoptanda halledebilirim. Sizce nasıl bir bilgisayar almalıyım.Mac te İndesign vs programlara ulaşmak kurmak kolay olur mu ne gibi sıkıtınlar yaşarım. Yada windowsa devam mı?. Yardımcı olursanız çok sevinirim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Matbuu.com Reklamları

Slaytanic isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Slaytanic

Grafiker / İstanbul

Alt 02-08-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
iyi günler mac için tabikide adobe paketi mevcut kurulumla ilgili bir sıkıntı yaşamazsınız.Uzun süre mac'te insört işi yaptım ürün eklemek bulmak çok kolay, ama 27" performanslı bir mac çok ucuz değil.Size tavsiyem bir pc toplamanız.
Hatta bilindik ilan sitesinde i7 su soğutmalı bilgisayar kasaları mevcut 1,500 TL ye çok iyi bir kasa alabilir monitörüde kendi bütçenize göre alabilirsiniz.*ssd disk mutlaka olsun ve indesign'de mini Bridge uygulamasını mutlaka kullanın çok işinize yarayacaktır.
Bu mesajdan alıntı yap
yigitGr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yigitGr(24)

Webmaster / İstanbul

Alt 02-08-2016 #3
Önerebileceğiniz ürün var mı ekran ve kasa ayrı olabilir bütün olabilir şirkete alıcaz fiyat sorunumuz pek yok 2 bin 3bin tl olabilir
Bu mesajdan alıntı yap
feylosoft isimli Üye şimdilik offline konumundadır

feylosoft

Hiç Biri / İzmir

Alt 02-08-2016 #4
2 - 3 bin tl bu dolar kurunda ancak giriş seviyesi bir pc alınabilir. Animasyon ve 3d gibi ağır işlerle uğraşmayacaksanız i5 veya i7 işlemcili iMac alabilirsiniz fiyatları 6 bin Tl civarından başlar. Pc alacaksanız toplama tavsiye ederim. i7 işlemci, ssd disk ve gtx1060 model ekran kartı alınabilir.

Monitör olarak da Dell'in ips panellerini tavsiye ederim.
Bu mesajdan alıntı yap