Macbook almayı düşünüyorum

Macintosh - Macbook almayı düşünüyorum Sponsorlu Bağlantılar merhaba ben kendime bir macbook almayı düşünüyorum grafikerim ve sonuçta kullandığım programlar belli macbook ta rahat çalışabileceğim bir ürün satın almam gerek ancak özelliklerinden pek anlamıyorum iyi bilen ...

lugedas isimli Üye şimdilik offline konumundadır

lugedas

Sanat Yn. / Ankara

Alt 14-12-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhaba
ben kendime bir macbook almayı düşünüyorum
grafikerim ve sonuçta kullandığım programlar belli
macbook ta rahat çalışabileceğim bir ürün satın almam gerek ancak özelliklerinden pek anlamıyorum
iyi bilen birileri bana macbook un ürünlerinden önerebilir ler mi acaba?
şimdiden teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

"ÖzLeM" isimli Üye şimdilik offline konumundadır

"ÖzLeM"(35)

Grafiker / Antalya

Alt 15-03-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
macbook alacaksanız benim elimde sıfırından farksız beyaz 2.4 Ghz 160 Gb apple macbook bulunmakta. özelden görüşmek isterseniz msj ı ordan bekliycem. 1900tl
Bu mesajdan alıntı yap
Dorukhan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Dorukhan

Arı Üye

Hiç Biri / İstanbul

Alt 16-03-2009 #3
İlk olarak stabil çalışıyor , dengesiz tepkileri yok. Sistemleri oldukça iyi , malzeme kalitesi çok iyi verdiğiniz parayı hak ediyormu bilmiyorum ama cidden öneririrm.

Islemci gücü gerektiren vstlerde takılma yaşatmıyor. win de alacanız hataları görme şansınız yok sesi vst de işlerken , kayıt alırken veya mastering yaparken en iyi dostunuz oluyor ama bunları xp de yapmaya kalkınca işlem gücü sorunu ondada yok ama saçma sapan hatalar veriyor yok ses sürücüsü şunu üretti program kapatılıcak gibisinden ama bunu asla mac te yaşamazsınız.

Türkiye'de apple bilgisayarlar malesef oldukça pahalı, bu yüzdende apple'ı bilende az kullananda az.

En güzel yanı antivirüs derdin yok cünkü Mac'lere asla virüs girmiyor:smile:

Kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
cem.06 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cem.06

Grafiker / Ankara

Alt 27-10-2009 #4
mb467ll/a macbook bu ürünü alabilirsin
Bu mesajdan alıntı yap
Grafink isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Grafink(38)

Clone Trooper

Sanat Yn. / İzmir

Alt 27-10-2009 #5
macbook pro, alamam diyorsan yani ortalama 4.5 5000 lira vermem diyorsan, 2. el bi proya bakabilirsin. o da pahalı gelir diyosan 3000 liralar civarında macbook alabilirsin. sonuçta pro ile book arasında işlerini yapmak adına sadece bir kaç dakika farkedecek. ama ikiside canavar gibi her ne istiyorsan karşılayacak... kitlenmeyecek, abuk subuk hatalarla sinirini bozmayacak...

ayrıca 2000 liraya siyah book'um satılık. 2.0 ghz, 160 gb diskli tükkandan dün alınmış gibi, çanta hediyeli, snow leoparlı, cs4 lü Macbook almayı düşünüyorum

Out of the code, into the fire...

Bu mesajdan alıntı yap

Tags
almayi, dusunuyorum, macbook