Macbook hakkında tecrübeli arkadaşlar yardım eder misiniz ?

Macintosh - Macbook hakkında tecrübeli arkadaşlar yardım eder misiniz ? Sponsorlu Bağlantılar Herkese merhaba, Yaklaşık 4 yıldır hepiniz gibi sorulduğunda anlatamadığımız bu işlerle uğraşıyorum. Daha önce Windows ortamında çalışıyordum. Kişisel bilgisayarımın 'artık beni balkondan aşağı atar mısın ?' demesine çok ...

Berkay92 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Berkay92

Grafiker / Trabzon

Alt 09-05-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Herkese merhaba,
Yaklaşık 4 yıldır hepiniz gibi sorulduğunda anlatamadığımız bu işlerle uğraşıyorum. Macbook hakkında tecrübeli arkadaşlar yardım eder misiniz ? Daha önce Windows ortamında çalışıyordum. Kişisel bilgisayarımın 'artık beni balkondan aşağı atar mısın ?' demesine çok az kaldı ve ben ona kıyamıyorum. Macbook hakkında tecrübeli arkadaşlar yardım eder misiniz ? Bu yüzden yeni bir bilgisayara ihtiyacım var ve ben Macbook almayı düşünüyorum. Sizden ricam bilgisayarı seçerken nelere dikkat etmem gerektiğini kısaca açıklar mısınız ? Ve tüm grafik tasarım işlerimi kotarabileceğim bilgisayar önerebilir misiniz ? Bilgisi olan arkadaşlar tek tek özellikleri de yazabilir (uğraşırsa tabi Macbook hakkında tecrübeli arkadaşlar yardım eder misiniz ? ) 6.000tl civarında bir bütçem var, buna uygun olarak örnek verebilirseniz sevinirim. Hepinize şimdiden teşekkür ederim.

Not: Konu yanlış yere açılmış ise lütfen doğru yere taşıyınız.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları