Macbook Pro hakkında Tavsiyeleriniz

Macintosh - Macbook Pro hakkında Tavsiyeleriniz Sponsorlu Bağlantılar Merhaba artık bende mac kullanıcısı olmak için bir adım attım ve amerikadan alabileceğim bir ürün hakkım var. Dolayısıyla seçimimi iyi yapmak istiyorum benim düşündüğüm model; macbook Pro 2.8 ...

porcelain isimli Üye şimdilik offline konumundadır

porcelain

Grafiker / İstanbul

Dosya19

Alt 14-03-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba artık bende mac kullanıcısı olmak için bir adım attım ve amerikadan alabileceğim bir ürün hakkım var.

Dolayısıyla seçimimi iyi yapmak istiyorum benim düşündüğüm model;

macbook Pro 2.8 Ghz işlemci 4Gb Ram ve çift ekran kartı 512/256 ve 500gb harddisk,

Yalnız bu yeni nesil maclerde artık parlak ekran varmış yanılmıyorsam ben çok çektim parlak ekran renklerinden acaba bunlarda mat olanlar var mı?
ve tabiki de başka model önerilerinizi de bekliyorum

tek hakkım olduğu için iyi bir seçim yapmalıyım yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
Arkadaşlar son olarakda sorun yaşamamak için model numarasımı gerekir acaba
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

graphicturk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graphicturk(44)

Arı Üye

Grafiker / Eskişehir

doğru seçim için

Alt 14-03-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Apple - MacBook Pro - Yeni MacBook Pro ailesiyle tanışın.
Bu mesajdan alıntı yap

porcelain

Grafiker / İstanbul

Alt 14-03-2010 #3
Apple - MacBook Pro - Yeni MacBook Pro ailesiyle tanışın.
evet buradan da araştırma yaptım ama bilgiler çok kısıtlıydı hatta 17" mb pro için ANTIGLARE LED display gibi bir seçimim olacağı yazmıyor bile orada hep parlak erkrandan bahsedilmiş ben mac'i özellikle renklerde daha az sorun yaşamak için alıyorum ama yine de cevabın için teşekkür ederim
Bu mesajdan alıntı yap

porcelain

Grafiker / İstanbul

Dosya23
Alt 15-03-2010 #4
Arkadaşlar Lütfen mac kullanan yok mu aranızda sonuçta sadece 1 kere alacağım çok zor topladığım bir para ile alacağım ve yanlışlık yapmak istemiyorum yardımcı olsanız keşke bana Macbook Pro hakkında Tavsiyeleriniz :crying::crying::crying:
Bu mesajdan alıntı yap
Grafink isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Grafink(38)

Clone Trooper

Sanat Yn. / İzmir

Alt 15-03-2010 #5
selam, ekran olayına çok takılmayın, hatta şahsi önerim 13,3" lik macbook prolardan almanız yönünde olacak. taşıması kolay olur...

sonuçta 17" lil bir monitör yeni nesil programlar düşünüldüğünde çok küçük kalacaktır.

bunun yerine, bir tane büyük monitör alarak, macbookunuzu buna bağlayabilir. ve çok daha iyi sonuç alırsınız...

amerikadan getirdiğiniz için, fiyat avantajını doğru kullanmak adına, piyasadaki en yüksek sürümü almaya çalışmanızda fayda var.

ancak dediğim gibi, çok gezen sürekli yollarda iş yapan biri değilseniz, 13 ya da 15 lik booklardan birini tercih edersiniz.

ve araştırıp beğendiğiniz bir monitörle renk sorunu yaşamazsınız.

şimdiden kutlarım. başarılar...

Out of the code, into the fire...

Bu mesajdan alıntı yap

Grafink(38)

Clone Trooper

Sanat Yn. / İzmir

Alt 15-03-2010 #6
ayrıca şu çift ekran kartlı pro yu merak ettim ?, varsa bir linki gönderirmisiniz? ne menem bişeymiş?

Bu mesajdan alıntı yap

porcelain

Grafiker / İstanbul

Alt 16-03-2010 #7
http://cgi.ebay.com/NEW-APPLE-MACBOO...item2c538edcec
yukarıdaki linkte alacağım model var.
Bu mesajdan alıntı yap

Grafink(38)

Clone Trooper

Sanat Yn. / İzmir

Alt 16-03-2010 #8
bu makina türkiyede 2011 den önce satılmaya başlamaz herhalde, resmen en kolpa malları gönderiyolar önce buraya Macbook Pro hakkında Tavsiyeleriniz

Bu mesajdan alıntı yap

porcelain

Grafiker / İstanbul

Alt 16-03-2010 #9
selam, ekran olayına çok takılmayın, hatta şahsi önerim 13,3" lik macbook prolardan almanız yönünde olacak. taşıması kolay olur...

sonuçta 17" lil bir monitör yeni nesil programlar düşünüldüğünde çok küçük kalacaktır.

bunun yerine, bir tane büyük monitör alarak, macbookunuzu buna bağlayabilir. ve çok daha iyi sonuç alırsınız...

amerikadan getirdiğiniz için, fiyat avantajını doğru kullanmak adına, piyasadaki en yüksek sürümü almaya çalışmanızda fayda var.

ancak dediğim gibi, çok gezen sürekli yollarda iş yapan biri değilseniz, 13 ya da 15 lik booklardan birini tercih edersiniz.

ve araştırıp beğendiğiniz bir monitörle renk sorunu yaşamazsınız.

şimdiden kutlarım. başarılar...
13.3 inç ayrıca çok küçük ben evde neredeyse çalışmıyor gibi birşeyim şuan da 16,4inçlik bir laptop'um var ama o bile küçük geliyor bazen belki de 22" ile çalışmaya alıştığımdan ama apple çözünürlük desteği iyi yüksek kullanınca ekranda istediğim kadar yer yaratabilirimMacbook Pro hakkında Tavsiyeleriniz ve vatanda bir baktım şöyle 17" olarak aliminyum kasa inanılmaz hafifti bendekin,n yarısı kadardı hem bir apple'm olsun sırt çantamda değil başımın üstünde taşırımMacbook Pro hakkında Tavsiyeleriniz yeterki olsunMacbook Pro hakkında Tavsiyelerinizrofl:
Bu mesajdan alıntı yap

porcelain

Grafiker / İstanbul

Alt 16-03-2010 #10
kesinlikle hem en kolpaları hemde herşey tekelde hem ürün yok hem de rekabet yok fiyat açısından yoksa ne var buradan da alınır ama mat ekran istedim elma'dan 6 hafta sürer dedi gelmesiMacbook Pro hakkında Tavsiyeleriniz
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları