MacBook'um açılmıyor

Macintosh - MacBook'um açılmıyor Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar bende MacBook var aniden bilgisayarım kapandı ve açılmıyor, ekranda grimsi bir ekran çıkıyor sadece, bilgisayarımın içinde bilgilerim ve dökümanlarım var, bilgisayarımı nasıl açabilirim, bana yardımcı olabilirmisiniz. Teknik ...

MacBook'um açılmıyor
sertand isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sertand

Grafiker / İstanbul

MacBook'um açılmıyor

Alt 27-12-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar bende MacBook var aniden bilgisayarım kapandı ve açılmıyor,

ekranda grimsi bir ekran çıkıyor sadece, bilgisayarımın içinde bilgilerim ve

dökümanlarım var, bilgisayarımı nasıl açabilirim, bana yardımcı olabilirmisiniz.

Teknik servise götürmeden nasıl halledebilirim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

artdevil isimli Üye şimdilik offline konumundadır

artdevil(35)

Grafiker / Sakarya

Alt 27-12-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
eğer mac hakkında bilgin yoksa açamazsın ve sanırım senin sistemin çökmüş bu olay bi keresinde benimde başıma gelmişti tekrar sistem kurarak açabilmiştim. yani anlayacağın servise götürmeden yapman pek kolay değil
Bu mesajdan alıntı yap
sertand isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sertand

Grafiker / İstanbul

Alt 28-12-2010 #3
Bir yolu yok diyorsun yani, serviste bilgileri kurtarmak için ayrı bir para vede sistem atmak içinde ayrı bir para istiyor, bayağı bir para istiyor, çözmeye çalışıyorum ama zor olacak dediğiniz gibi tabi.
Bu mesajdan alıntı yap
macservis isimli Üye şimdilik offline konumundadır

macservis

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 31-01-2011 #4
yüzde 80 hard diskin bozulmus olabilir yada sistemin ciddi bir zarar görmüş olabilir.

Bu mesajdan alıntı yap