Macintosh Ekran Kalibrasyon Sorunu

Macintosh - Macintosh Ekran Kalibrasyon Sorunu Sponsorlu Bağlantılar arkadaşlar ben yeni bir Mac kullanıcısıym ve format attırrdım ama format atmadan önce ekranda dökümanın rengini neredeyse birebir görüodum şimdi ise renkler fosforlu gibi çıkıo ve kalibrasyon yaptım ...

micoudmk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

micoudmk

Grafiker / İstanbul

Alt 27-01-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar ben yeni bir Mac kullanıcısıym ve format attırrdım ama format atmadan önce ekranda dökümanın rengini neredeyse birebir görüodum şimdi ise renkler fosforlu gibi çıkıo ve kalibrasyon yaptım ama sorun halolmadı. Bana varsa resimli döküman yoksa acil mesajla yardım edebilirseniz sevinirim. :sadsmile::sadsmile::sadsmile:Herkese iyi çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 27-01-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Elle yapılan kalibrasyon ayarlarınız baskıda problem çıkabilir..Teknik servisinizden uygun fiyata bir ayarlama isteyin..
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
ekran, kalibrasyon, macintosh, sorunu