macintoshta idskler nasıl biçimlendirilir

Macintosh - macintoshta idskler nasıl biçimlendirilir ...

whampir19 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

whampir19(29)

Grafiker / İstanbul

Alt 20-01-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar herkese selam ben macintoshta harici diskimi biçimlendireceğim ama bir türlü bulamadım bilgisi olan paylaşabilirmi paylaşım için şimdiden teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

muammer isimli Üye şimdilik offline konumundadır

muammer

Grafiker / Ankara

Alt 21-01-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
disk utility ye giririyosun. Sonra biçimlendirmek istediğin diski sol taraftan seçiyorsun. Yukarıdaki erase sekmesine gelip tercihine göre seçenekleri yapıp biçimlendirebirilsin.
Bu mesajdan alıntı yap
whampir19 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

whampir19(29)

Grafiker / İstanbul

Alt 21-01-2010 #3
disk utility ye giririyosun. Sonra biçimlendirmek istediğin diski sol taraftan seçiyorsun. Yukarıdaki erase sekmesine gelip tercihine göre seçenekleri yapıp biçimlendirebirilsin.
kardeş disk utility nerde bulamadım ben bir türlü birde paylaşımın için teşekkürler

oke kardeş buldum finderdeyken goya tıklayıp utilities tıklıyoruz orda disk utilitiy var
Bu mesajdan alıntı yap
macservis isimli Üye şimdilik offline konumundadır

macservis

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 22-02-2010 #4
go / utilities / disk utilities
MS-DOS = macintosh + windows ortamlarında kullanabilirsin.
Bu mesajdan alıntı yap