mac'te freehand sorunu - mac fonları varmı acaba???

Macintosh - mac'te freehand sorunu - mac fonları varmı acaba??? ...

grafsahin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafsahin

Grafiker / İstanbul

Alt 23-02-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar
benim mac'te freeahanMX te çalışma hazırlıyorum bir ajans firmasında yalnız font değiştirmeye girdiimde program bilmediğim bir sebep yüzünden aniden kapanıyor sizce bu sorun neden kaynaklanıyor acaba sadece font değştirmede sorun yaşıyorum.
Bir başka sorunum acaba elinde mac fonları olan arkadaşlar benimle paylaşabilirlermi. şimdiden teşekkürlermac'te freehand sorunu - mac fonları varmı acaba???)mac'te freehand sorunu - mac fonları varmı acaba???)
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

krmzmrcmk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

krmzmrcmk

Webmaster / Balıkesir

Alt 04-03-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
programı kaldırıp yeniden yüklemeyi dene olmazsa sistemden kaynaklanan bir hata olabilir
Bu mesajdan alıntı yap
ADAMINbiri isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ADAMINbiri

Grafiker / İstanbul

Alt 06-03-2008 #3
Arkadaşlar
benim mac'te freeahanMX te çalışma hazırlıyorum bir ajans firmasında yalnız font değiştirmeye girdiimde program bilmediğim bir sebep yüzünden aniden kapanıyor sizce bu sorun neden kaynaklanıyor acaba sadece font değştirmede sorun yaşıyorum.
Bir başka sorunum acaba elinde mac fonları olan arkadaşlar benimle paylaşabilirlermi. şimdiden teşekkürlermac'te freehand sorunu - mac fonları varmı acaba???)mac'te freehand sorunu - mac fonları varmı acaba???)
Programı kaldırıp tekrar yüklemene gerek yok...

Büyük ihtimalle fontların bozuk... dolayısıyla bozuk font programı kapatıyor...

Ayrıca font yönetim programın yoksa onlardan birini yükle... suitcase, fontagent pro gibi..

elinde mac fontu olan benimle paylaşırmı demişsin yalnız binlerce font var hangi birini paylaşabiliriz ki... sadece şu linki verebilirim ordan ihtiyacın olan fontları indirebilirsin... http://fonts.goldenweb.it/index_file...a/default.html
birde adobeegitim sitesinde bir sürü font var... biraz internette araştırma yaparsan dahada çok bulabilirsin... saygılar..
Bu mesajdan alıntı yap
SERCAN-24 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

SERCAN-24

Grafiker / İstanbul

Alt 06-03-2008 #4
evet fontların bozuk. hemen hepsini sil bence
Bu mesajdan alıntı yap
SERCAN-24 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

SERCAN-24

Grafiker / İstanbul

Alt 06-03-2008 #5
eğer font istersen bende var . mac kullanıyorum
Bu mesajdan alıntı yap
ADAMINbiri isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ADAMINbiri

Grafiker / İstanbul

Alt 06-03-2008 #6
ufak bir hatırlatma... bu tip soru veya sorunlar yazılırken, bilgisayar sistemini, programın versiyonunu filan yazarsan cevap vermek isteyen arkadaşlar içinde daha kolay olur...
Bu mesajdan alıntı yap
straus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

straus(40)

Grafiker / Aydın

Alt 06-03-2008 #7
fontlarının bir kısmı bozuk bozuk olanları sisteminden temizlemek için font izlencesini çalıştırıp dosya menüsünden fontları doğrulama seçeneği var fontların tamamını seçip işlemi gerçekleştirdiğinde bozuk olanları sana listeleyecektir. onları silerek sistemini bozuk fontlardan arındırmış olursun
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 16-10-2008 #8
mac bilgisayarlara freehand nasıl yükleyebilirim.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
acaba, fonları, freehand, mac, macte, macte freehand, sorunu, varmı