made in china

Lazer Makineler - made in china ...

made in china
tristan78 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tristan78

Grafiker / İstanbul

made in china

Alt 30-12-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Çin malı makinelerin eksileri ve varsa artilari nelerdir?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

msteknoloji isimli Üye şimdilik offline konumundadır

msteknoloji

Hiç Biri / Bursa

Alt 03-01-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
fiyat - performans - kalite - ne kadar ekmek okadar köfte çin mallarını kötülemek yanlış olur adamlarda çok kaliteli ürünlerde var ama bu ürünleri tespit etmek önemli olanı ancak bizim insanımız çin malında hep ucuza kaçtığı için genelde kalitesiz deniliyor çin mallarının artısı ucuz olması ancak eksisi ise ucuz malın kalitesiz olması oyüzden çin in kalitelisi almanız lazer - cnc - dijital baskıda her türlü bilgi desteğini verebilirim özelden irtibata geçebilirsiniz...
Bu mesajdan alıntı yap
Hellboy_Serhat isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hellboy_Serhat

Öğrenci (Diğer) / Balıkesir

Alt 06-01-2009 #3
Abi ben 18 yaşındayım geçtiğimiz son 7-8 aydır 2 boyutlu lazer kesim makinası kullandım.Makina çin malıydı ve belli bir markası yoktu.çin malıysa parçalarının çabuk bozulma yapabilir ve bozulduğunda aynı parçadan bulma şansın düşük olabilir alacağın makinayı test etmek istiyorsan makinayı test ederken sınırları zorlamanı ve her türden malzemeyi denemeni tavsiye ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
tristan78 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tristan78

Grafiker / İstanbul

Alt 08-01-2009 #4
tesekkurler arkadaslar
Bu mesajdan alıntı yap
LASERCI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

LASERCI

Eğitimci / İstanbul

Alt 09-01-2009 #5
cin mallarında tup omru ortalama 2000 saattır,buda o makinanın her gun kullanırsan en fazla 6 ay calısacagını gosterır,her 6 ayda bır yenı tup ıcın odeyecegın parayıda ustune koyarsan aslında cın makı makınalar her ne kadar ucuz gıbı gozuksede kalıte makınalarla aynı paraya gelıyor hem dusuk kalıtelı ıs alıp hemde bu kadar para odemek buda artık tuketıcının karar verecegı bır durumöozellıkle laser makına alırken mutlaka makınayı calısır vazıyette gorun ve daha once almıs ve kulanan kısılerle gorusmenızı tavsıye ederım
Bu mesajdan alıntı yap
OsmanKandemir isimli Üye şimdilik offline konumundadır

OsmanKandemir

Hiç Biri / İstanbul

Alt 23-04-2009 #6
Çin malı makineler ile düşük maliyetlerde iyi sonuçlar elde edebilirsiniz fakat bu oran %10 gibidir. Mekanik, Elektronik ve Yazılım'da ileri düzeyde personelleriniz olmalı.
1.5 yıl önce çin malı makineler ithal ettim fakat mühendislik eksiklikleri oldukça fazla. Avrupa malı daha kaliteli mekanik malzemeler ile makineleri adam ettim. Şu an İstanbul'da lazer makine imalatı yapıyorum ve satıyorum. (Tam olarak imalat sayılmaz tabiki toplama şu an) Kısmetse yakında zamanda TÜRK MALI LAZER KESİM ve KAZIMA makinesi alabileceksiniz.
Bu mesajdan alıntı yap
hugeking isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hugeking

Grafiker / İstanbul

Alt 09-01-2010 #7
iyi günler lazer makina almak istiyorum, [email protected] adresine bilgilerinizi gönderirseniz irtibata geçebiliriz.
Bu mesajdan alıntı yap
handsamwolf isimli Üye şimdilik offline konumundadır

handsamwolf

Forumdan Uzaklaştırıldı

Eğitimci / Ankara

Alt 09-01-2010 #8
bu konuda size yardımcı olablirim fiyat konusunda ve bilgi konusunda yardım ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
Aykalazer isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Aykalazer

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 01-02-2010 #9
MerhabaLar

Istedıgınız Ebatta ve Daha Bırcok Ebatta Watta Yedek Parcada Servıste Lazer ıLe ıLgılı Her Konuda Sıze Yardımcı oLabıLırız . Lazerlerımız Tamamen Ozel uretım oLarak UretıLıyor Ve Turkıye Genelındekı Tek Yedek Parca Tedarıgını Bızden Yanı Ayka Lazer Makıneden Alabılırsınız .

Bu mesajdan alıntı yap
eras274 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

eras274

Grafiker / Kütahya

Alt 12-12-2010 #10
bazi bolumlerde ilesitisim bilgileri paylasmak yasak demissiniz uyeleri uzaklastirmissiniz , ama bazi uyeler makine reklami yapip ilestisim bilgilerini paylasabiliyor ,
nasil oluyor acaba gold uyelik falan mi var bunun icin , bilgi verirseniz sevinirim ,
tesekkurler
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
china, made