Madeni yağ tanıtım afişi KROON OIL

Afiş Tasarımı - Madeni yağ tanıtım afişi KROON OIL ...

serhendi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

serhendi(37)

Yrd. Grafiker / Trabzon

Alt 25-12-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yeni nesil ford transit araclar için kullanılacak olan yeni 7 litre madeni yağın tanıtım afişi...

70X50 ebatında

yorumlarınız hacı atmaca için önemli Madeni yağ tanıtım afişi KROON OIL

şimdiden tşkr

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 25-12-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Kullandığınız arka plan pek uymamış gibi geldi bana.Bunun yerine karlı ve zor bir yolda ilerleyen araç görseli kullansaydınız daha iyi olurdu gibime geliyor.
Emeğinize sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap

serhendi(37)

Yrd. Grafiker / Trabzon

Alt 25-12-2009 #3
Kullandığınız arka plan pek uymamış gibi geldi bana.Bunun yerine karlı ve zor bir yolda ilerleyen araç görseli kullansaydınız daha iyi olurdu gibime geliyor.
Emeğinize sağlık.

genelde motor yağlarında ilk akla gelen o oluyor.. ben biraz sınırı aşayım dedim... afiş kısmında daha önce kullandığım görsellerde kar ve zorlu yol görseli kullanmıştım... aslında martı bile koymayı düşüdüm... değşiklik olsun Madeni yağ tanıtım afişi KROON OIL
Bu mesajdan alıntı yap
KanserTango isimli Üye şimdilik offline konumundadır

KanserTango

Grafiker / İstanbul

Alt 25-12-2009 #4
bana oto deterjanını anımsattı bu afiş
Bu mesajdan alıntı yap
rockan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

rockan

Grafiker / Ankara

Alt 25-12-2009 #5
çok güldüm ya Madeni yağ tanıtım afişi KROON OIL :rofl:
Bu mesajdan alıntı yap
Relax69 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Relax69

Öğrenci (Diğer) / Antalya

Alt 25-12-2009 #6
katılıyorum.
Bu mesajdan alıntı yap

serhendi(37)

Yrd. Grafiker / Trabzon

Alt 26-12-2009 #7

:rofl::rofl::rofl: evet o da bir nevi koruyucu değil mi::rofl::rofl::rofl:
Bu mesajdan alıntı yap
dreamsantana isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dreamsantana(33)

Eğitimci / İstanbul

Alt 27-12-2009 #8
Bir kısmı çok profesyonel bir kısmı da çok amatör duruyor gibi. Mesela aracı koruması çok iyi resmedilmiş. Ama yazılar çok rezalet duruyor. Birinde perspektif vermeye çalıştınız sanırım ama çok olmuş gibi durmuyor. Açıkcası biraz kafa karıştırıcı bir çalışma olmuş.
Bu mesajdan alıntı yap
larana isimli Üye şimdilik offline konumundadır

larana

Grafiker / İstanbul

Alt 27-12-2009 #9
Arka planı değiştirmelisiniz bence de. Değişiklik olsun diye bir savunma olamaz. Dünyanın en aptal adamı bile ne alaka deniz? baloncuklar? diyebilir. Baloncuklar, arkadaşların dediği gibi deterjan tanıtımı gibi duruyor. Arabanın gölgesi vasat; araba hala havada duruyor. Yazılara perspektif vermeseniz daha iyi duracak. Aşağıdaki beyaz yazıların bazılarında fazla boşluk var.

İşinizi sallamayın. Sizin yaptığınız bir işi, kim bilir kaç kişi görecek? Unutmayın; yaptığınız işlerin altına imzanızı atıyorsunuz. Kalitenizi, her işinizi araştırarak ve titizlikle yaparsanız ortaya koyabilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap

serhendi(37)

Yrd. Grafiker / Trabzon

Alt 28-12-2009 #10
Arka planı değiştirmelisiniz bence de. Değişiklik olsun diye bir savunma olamaz. Dünyanın en aptal adamı bile ne alaka deniz? baloncuklar? diyebilir. Baloncuklar, arkadaşların dediği gibi deterjan tanıtımı gibi duruyor. Arabanın gölgesi vasat; araba hala havada duruyor. Yazılara perspektif vermeseniz daha iyi duracak. Aşağıdaki beyaz yazıların bazılarında fazla boşluk var.

İşinizi sallamayın. Sizin yaptığınız bir işi, kim bilir kaç kişi görecek? Unutmayın; yaptığınız işlerin altına imzanızı atıyorsunuz. Kalitenizi, her işinizi araştırarak ve titizlikle yaparsanız ortaya koyabilirsiniz.

yorumunuz gerçekten hoşuma gitti..

birde sonradan işinizi sallamayın demissin ya o daha çok hoşuma gitti.. beni kendime getirdi Madeni yağ tanıtım afişi KROON OIL titredim ve kendime geldim.

kendi kendime dedimki bu kadar güzel ve yapıcı hatta uyarıcı bir yorum yapabilen bir insanın yaptığı işlerde süperdir.. onu kendime örnek alayım dedim.. profiline girdim. ve senin yaptığın işlere bakmak istedim. ama ne göreyim bir tane bile tasarımın çıkmadı..

üzüldüm.. tam kendime örnek birini buldum dedim ama yaptığı işi göremedim. yaptığın işleri görmek ve o yaptıklarından bir seyler öğrenmek istiyorum.. burada bulunma amacımız bu değil mi...

sevgiler...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları