Magazamıza grafiker aranıyor | Kadıköy - İstanbul

İş Veren İlanları - Magazamıza grafiker aranıyor | Kadıköy - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar Magazamıza grafiker aranıyor | Kadıköy Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bay Program/Seviye: photoshop illustrator Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time) Askerlik Durumu: Yapmış Medeni Hali: Önemli Değil İşle ilgili açıklama: ...

pamirastone isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pamirastone

Hiç Biri / İstanbul

Alt 25-04-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Magazamıza grafiker aranıyor | Kadıköy

Program/Seviye: photoshop illustrator

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: KADIKÖYDEKİ MAGAZAMIZDA ÇALIŞACAK BAY GRAFİKER ARANMAKTADIR.
photoshop illustrator bilen uv makşnede baskı yapabilecek takım arkadaşı aramaktayız.
anadolu yakasında oturanlar tercihimizidr.

E-posta:

Telefon: 0216 418 13 12
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 27-04-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Magazamıza grafiker aranıyor | Kadıköy - İstanbulMagazamıza grafiker aranıyor | Kadıköy - İstanbulMagazamıza grafiker aranıyor | Kadıköy - İstanbulMagazamıza grafiker aranıyor | Kadıköy - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
Huriye Amca isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Huriye Amca

Grafiker / İstanbul

Alt 10-02-2016 #3
Merhaba,

Kişiye özel baskı münhalinizle ilgileniyorum. Kadıköy'de yaşıyor olmamın ve daha önce bir çok baskı çalışması yapmış olmamın avantaj sayılabileceğini düşünerek bu pozisyona başvuruyorum. Daha önce yapmış olduğum çalışmalardan bazılarını aşağıdaki linkte görebilirsiniz.
Teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
pamirastone isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pamirastone

Hiç Biri / İstanbul

Alt 20-12-2016 #4
Güncel ilan.
Bu mesajdan alıntı yap