Magnet şablonları arıyorum..

Psd Dosyaları - Magnet şablonları arıyorum.. ...

kommanchero isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kommanchero

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 20-10-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar photoshop için sucu,kebabçı,tatlıcı,köfteci vb. buzdolabı magnet şablonları arıyorum yardımlar için teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

kommanchero isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kommanchero

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 20-10-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
yok mu? Magnet şablonları arıyorum..
Bu mesajdan alıntı yap
SoysaL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

SoysaL(32)

Grafiker / Ankara

Alt 21-10-2009 #3
hakkaten hayrına biri link versin bana da lazım yahu...
Bu mesajdan alıntı yap
ozlem aslan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ozlem aslan

Grafiker / Ankara

Alt 25-06-2010 #4
bu konuda kımse yardımcı olmaz bende ıstedım baska bısaydı ama kımse yardımcı olmadı buldunuz mu magnet..
Bu mesajdan alıntı yap
kurbaa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kurbaa(29)

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 25-06-2010 #5
Magnet şablonu diye birşey olamaz arkadaşlar, varsa bile buna kimsenin ihtiyacı olmamalı diye düşünüyorum.
5x7 cm'lik (min.) bir alan açın; logoyu, adresi, telefonu koyun.
Gerekirse birkaç minik resimde ekleyebilirsiniz.
Birde özel kesim yaparsanız daha dikkat çekici olur tabi.
Zemini bir çalışmaysa kesim payın da koymayı unutmayın.
İşte oldu bitti. Bunun için magnet şablonu arıyorum diye konu açmanız oldukça gereksiz.
Konu açmak için harcadığınız süre içinde magnet yapmaya başlasaydınız çooktan hazırlamıştınız magnetinizi.
Kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
ozlem aslan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ozlem aslan

Grafiker / Ankara

Alt 25-06-2010 #6
işte o özel kesim nedır bunu bılsek bazen bır tup seklı bazende bır baska bır sey bundan bahsedıyorum bende bılıyorum alana acıp ıcene yazmayı onemlı olan o güzel resimli olanlardan bahsettim..
Bu mesajdan alıntı yap

kurbaa(29)

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 25-06-2010 #7
Özel kesim; adı üzerinde çalışmanızın grafiğine göre çizilmiş özel bir bıçak izidir. Hazır bir şablon yoktur; varsada ben bilmiyorum.

Örnek resimlerden de anlaşılacağı gibi çalışma hazırlandıktan sonra kenarlarında yaklaşık 4 mm. pay bırakarak bıçak çizilir.
Zeminli çalışmalarda bıçaktan sonra da 4 mm. kesim payı bırakmak gerekir.

Magnetler; Standart, Lensli, Dereceli, Lensli dereceli, Bloknotlu gibi kolları vardır.

Hepsi özel kesim olabilir.
Lensli magnetlerde de üreticinize "lensli olacak" demeniz yeterlidir; extra bir işlem yapmanız gerektirmez.

Not. Özel kesim extra ücret demek değildir.
Üretim fiyatını belirleyen unsurlar çalışmadaki renk sayısı, bıçak şekli değil; magnetin ebatı, lensli-bloknotlu gibi özellikleri belirler.

Dereceli yada bloknotlu magnetlerdeki ayrıntıları / boş bırakacağınız alanları üreticinizle görüşmek daha doğru olur.

Dilerim faydalı olmuştur anlattıklarım.
Kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
child_play isimli Üye şimdilik offline konumundadır

child_play(32)

Hiç Biri / Adana

Alt 27-06-2010 #8
Örnek resimlerden de anlaşılacağı gibi çalışma hazırlandıktan sonra kenarlarında yaklaşık 4 mm. pay bırakarak bıçak çizilir.
Zeminli çalışmalarda bıçaktan sonra da 4 mm. kesim payı bırakmak gerekir.

Magnetler; Standart, Lensli, Dereceli, Lensli dereceli, Bloknotlu gibi kolları vardır.

Hepsi özel kesim olabilir.
Lensli magnetlerde de üreticinize "lensli olacak" demeniz yeterlidir; extra bir işlem yapmanız gerektirmez.

Not. Özel kesim extra ücret demek değildir.
Üretim fiyatını belirleyen unsurlar çalışmadaki renk sayısı, bıçak şekli değil; magnetin ebatı, lensli-bloknotlu gibi özellikleri belirler.

Dereceli yada bloknotlu magnetlerdeki ayrıntıları / boş bırakacağınız alanları üreticinizle görüşmek daha doğru olur.

Dilerim faydalı olmuştur anlattıklarım.
Kolay gelsin.
74 yıldır magnet işindesin gibi anlatmışsın. Faydalı olmaz mı? Magnet şablonları arıyorum.. Oldu tabii ki. Belki ben de girerim bu işe... Magnet şablonları arıyorum.. Önümde koskoca 74 yıl var sana yetişebilmem için. Magnet şablonları arıyorum.. Canım kurbiş. :giggle: Yine yapmışsın yapacağını. Magnet şablonları arıyorum..D
Verdiğin bilgiler ve yüreğin için teşekkür ederim. Sağol. :angel: +REP veremedim. Magnet şablonları arıyorum..
Bu mesajdan alıntı yap

kurbaa(29)

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 28-06-2010 #9
74 yıldır magnet işindesin gibi anlatmışsın. Faydalı olmaz mı? Magnet şablonları arıyorum.. Oldu tabii ki. Belki ben de girerim bu işe... Magnet şablonları arıyorum.. Önümde koskoca 74 yıl var sana yetişebilmem için. Magnet şablonları arıyorum.. Canım kurbiş. :giggle: Yine yapmışsın yapacağını. Magnet şablonları arıyorum..D
Verdiğin bilgiler ve yüreğin için teşekkür ederim. Sağol. :angel: +REP veremedim. Magnet şablonları arıyorum..
Ben teşekkür ederim teşekkürün için... :smile:
Sağolasın:angel:
Bu mesajdan alıntı yap