Mahalle sitemiz için logo çalışmam

Deneme Çalışmalar - Mahalle sitemiz için logo çalışmam ...

dreadful44 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dreadful44(25)

Öğrenci (Diğer) / Malatya

Alt 24-07-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhaba arkadaşlar. mahalle sitemize yapmış olduğum logo çalışmam. yorumlarınızı bekliyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Ufuk Cebeci isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ufuk Cebeci

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 24-07-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
bence font seçimi konusunda biraz daha uğraşmalısın yazı okunmuyor neredeyse daha okunaklı bir font kullanabilirsin ayrıca yukarıdaki MC karakterlerini de yazı da kullandığun mavi ve yeşil ile yaparsan daha şık duracaktır, iyi çalışmalar emeğinize sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
larana isimli Üye şimdilik offline konumundadır

larana

Grafiker / İstanbul

Alt 24-07-2009 #3
Bence güzel olmuş.
Bu mesajdan alıntı yap

dreadful44(25)

Alt 24-07-2009 #4
teşekkür ediyorum arkadaşlar. yüreğinize sağlık. yorumlarınızı dikkate alacağım.
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 24-07-2009 #5
Bu bir logo çalışması değildir. Yanlış yönlendirilmiş durumdasınız. Fakat kullanılmaz mı? Kullanılır ama logo bu değildir. Forum içinde veya genel arama butonlarınında yardımıyla Logo yapımı, logo nedir gibi başlıklarla sonuca ulaşabilirsiniz.

Neden aynı konudan durmadan açıyorsunuz onu anlamış değilim?
Bu mesajdan alıntı yap
reborn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

reborn

Grafiker / İstanbul

Alt 24-07-2009 #6
Affınıza sığınarak yazıyorum.Logo harflerle değilde şekille olması gerekir.Şekilinde konuyla alakalı olması gerekir,ya dolaylı olarak yada direkt olarak.Kimi zaman bir çizgi bile logo olarak kullanılır.Türkiye'de logo denince genelde harflerin varyasyonları anlaşılıyor nedense lakin doğru olan logonun doğru anlaşılması,anlatılması buna paralel olarakta yapılması gerektiğini düşünüyorum.
Burada mesela akıl vermek gibi olmasın Malatyanın neyi meşhursa onunla beraber web sitesini hatırlatacak bir şeyler düşünülebilir.bir mousenin kayısı şeklinde olması.Hayal gücü burda çalımaya başlaması gerekiyor.Hayal etmekte yetmiyor iyi yansıtmak gerekiyor.Bu ikisi iyi bir şekilde becerirsen olay tamamdır.
Her ne türlü sürçü lisan ettimse affola...
Bu mesajdan alıntı yap

dreadful44(25)

Alt 24-07-2009 #7
Affınıza sığınarak yazıyorum.Logo harflerle değilde şekille olması gerekir.Şekilinde konuyla alakalı olması gerekir,ya dolaylı olarak yada direkt olarak.Kimi zaman bir çizgi bile logo olarak kullanılır.Türkiye'de logo denince genelde harflerin varyasyonları anlaşılıyor nedense lakin doğru olan logonun doğru anlaşılması,anlatılması buna paralel olarakta yapılması gerektiğini düşünüyorum.
Burada mesela akıl vermek gibi olmasın Malatyanın neyi meşhursa onunla beraber web sitesini hatırlatacak bir şeyler düşünülebilir.bir mousenin kayısı şeklinde olması.Hayal gücü burda çalımaya başlaması gerekiyor.Hayal etmekte yetmiyor iyi yansıtmak gerekiyor.Bu ikisi iyi bir şekilde becerirsen olay tamamdır.
Her ne türlü sürçü lisan ettimse affola...
estafurullah reborn kardeş. dediğin doğru harflerle logo olmaz fakat ben sektörde yeniyim. corele yeni başladım. birşey de yapamadım. sizin yorumlarınızı alayım dedim. özgün ve özverili yorumun için teşekkür ederim. dikkate alacağım.
Bu mesajdan alıntı yap
msdesign isimli Üye şimdilik offline konumundadır

msdesign

Grafiker / İstanbul

Alt 24-07-2009 #8
renk uyumu olmamış,malatyayla ılgılı bır şey koysan daha iyi olurdu
Bu mesajdan alıntı yap

dreadful44(25)

Alt 24-07-2009 #9
arkadaşlar tekrar merhaba. dediğiniz gibi birçok sorun var logo da. bu dedikleriniz doğrultusunda her çeşit logo yaptım denebilir. 12 tane logo yaptım. siz hangisini seçersiniz yardımcı olursanız sevinirim. renkler önemli değil. sonradan değiştirebilirim. şimdi den teşekkürler.

1.

2.

3.

4.

5.

6.