mahzun ve masum kız

3D Studio Max - mahzun ve masum kız Sponsorlu Bağlantılar yeni yaptığım organik modellemeyi paylaşmak istedim. kulaanılan program 3d max 2009 .başka program kullanılmadı.herkese slm.....

mahzun ve masum kız
sakızlı isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sakızlı

Hiç Biri / Konya

mahzun ve masum kız

Alt 20-03-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

yeni yaptığım organik modellemeyi paylaşmak istedim.
kulaanılan program 3d max 2009 .başka program kullanılmadı.herkese slm..
mahzun ve masum kız

mahzun ve masum kız
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

risenwing isimli Üye şimdilik offline konumundadır

risenwing

Öğrenci (Diğer) / Hatay

Alt 21-03-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Üzerinde çalışınca daha da iyi olacak. Emeğine sağlık, başarılar.
Bu mesajdan alıntı yap

sakızlı

Hiç Biri / Konya

Alt 21-03-2010 #3
mesela nerelerinde daha detaylı çalışmam gerekir biraz fikrinizi söylermisiniz.slmlar...
Bu mesajdan alıntı yap
bltvsky isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bltvsky(29)

Grafiker / Ankara

Alt 21-03-2010 #4
Gözlerde biraz daha uğraşırsanız sanırım daha iyi durur, biraz fazla uzak kaçmışlar gibi. Elinize sağlık, kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap

sakızlı

Hiç Biri / Konya

Alt 21-03-2010 #5
Gözlerde biraz daha uğraşırsanız sanırım daha iyi durur, biraz fazla uzak kaçmışlar gibi. Elinize sağlık, kolay gelsin.

tşkkür ederim dikkate alacağım.haklısınız.slmlar.......
Bu mesajdan alıntı yap
graffi3D isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graffi3D

Grafiker / İstanbul

Alt 23-03-2010 #6
Yüz anatomisini daha iyi oturtmalısınız bence. Elinize sağlık kolay gelsin...
Bu mesajdan alıntı yap
hknmbn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hknmbn

Hiç Biri / Bursa

Alt 24-03-2010 #7
Gözleri Çok Rahatsız Edici, Keza Saçlar da. Kıyafete Bir Şey Diyemem Ama Daha İyi Olabilirdi. Portre Oluşturacaksan Zaman Ayırmalısın Kaldı ki Vücut da Yok.
Bu mesajdan alıntı yap

sakızlı

Hiç Biri / Konya

Alt 24-03-2010 #8
rahatsız edici şeyler olabilir.ben zaten hatalarımı görmek için buraya host ettim.elbisedeki ışıltıları verebilecek bir materyal hazırlayabilecek kadar bu işte iyisin herhalde ...sormadığına göre...ama portre çalışması için vücudun tamamı gerektiğini başka yerde söyleme.
Bu mesajdan alıntı yap
hknmbn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hknmbn

Hiç Biri / Bursa

Alt 25-03-2010 #9
rahatsız edici şeyler olabilir.ben zaten hatalarımı görmek için buraya host ettim.elbisedeki ışıltıları verebilecek bir materyal hazırlayabilecek kadar bu işte iyisin herhalde ...sormadığına göre...ama portre çalışması için vücudun tamamı gerektiğini başka yerde söyleme.
Yanlış Adama Sataştığını Söylemek isterim. Elbise Plastikle Metal Karışımı Gibi Duruyor Neyini Merak Edeyim? Buraya Eklediğin Her Çalışmayı Övgü Bekleyerek Ekliyorsan Orda da Hatalısın. İşlerimi ve Yorumlara Cevaplarımı İncelemeni Tavsiye Ederim.

Portrenin Ne Anlama Geldiğini Emin Ol İyi Biliyorum, Söylemek İstediğim "Komple Vücut Oluşturmamışsın, Daha Çok Zaman Ayırıp Modelini Daha Güzel Oluşturabilirdin" idi.

Umarım Geliştirebilirsin Kendini.
Bu mesajdan alıntı yap

sakızlı

Hiç Biri / Konya

Alt 25-03-2010 #10
kimseye sataşmak gibi bir fikrim yok.hele internet ortamında yüzünü bile görmediğim kimselerle didişmek kadar aptalca birşey yapmak hiç bana göre değil.şunu da söyleyeyim buraya eklediğim her çalışmayı beğenilmek için ekleyecek kadar hayalperest değilim.keşke ''umarım kendini geliştirirsin''sözünü ilk mesajında söyleseydin.çünkü ben son sözlere dikkat ederim.hangi amaçla söylersen söyle bu söz benim bir eleştiren kişi olarak sizden beklediğim yada ona yakın bir cevap.ilk mesajının uslubu biraz senin deyiminle rahatsız edici.en azından bana öyle geldi. ''Organik Çalışmalara Sonra Bakmanı Tavsiye Ederim.. veya Sadece Onun Üzerinde Yoğunlaşmalısın. Kolay Gelsin.'' bu mesaj senin formdaki kötü bir çalışmaya verdiğin cevap....sonunda o kişiye kolay gelsin sözünü esirgemezken bu çalışma oradakinden kat kat üstün iken hiçbir temennide bulunmaman zoruma gitti.neyse konu burda kapansın.Allah yolunu açık etsin.sende umarım şimdiki durumundan daha çok geliştirirsin kendini.slm ve başarılar........
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları