Mail adresime gelen animasyonlu maili; sitede nasıl görüntüleyebilirim?

Forum Kullanımı - Mail adresime gelen animasyonlu maili; sitede nasıl görüntüleyebilirim? ...

g.ecglr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

g.ecglr(30)

Özel

Hiç Biri / İstanbul

Alt 22-05-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar
Mail adresime bazen çok güzel animasyonlu mailler geliyor.
Fakat bu maillerde hiç bir ek görünmüyor; maili açınca direk hareketli olarak görebiliyorum.Ben bunları sitemize yükleyip; aynı şekilde görünmelerini istiyorum.Kopyala yapıştır yaptım ama yemedi Mail adresime gelen animasyonlu maili; sitede nasıl görüntüleyebilirim?
(Resimlerin bırak hareket etmesini; görünmediler bile Mail adresime gelen animasyonlu maili; sitede nasıl görüntüleyebilirim? )
Biri bana yardımcı olabilir mi?
Güzel mailler alıyorum ve paylaşmak istiyorum.
Şimdiden teşekkür ederim.
Saygılar
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

crazyglad isimli Üye şimdilik offline konumundadır

crazyglad

Grafiker / İstanbul

Alt 22-05-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Mail adreslerine gelen gifleri eklediğin zaman sadece senın makınende kayıtlı olduğu için biz göremeyiz tekrar upload edip yüklemen gerek ama o zaman da hareketli özelliğini kayb eder sanırım sadece resim olarak görebilirz
Bu mesajdan alıntı yap

g.ecglr(30)

Özel

Hiç Biri / İstanbul

Alt 22-05-2009 #3
Evet onu denedim; aynen hareketsiz oluyor ozaman.Fakat ozaman bütün espirisi kaçıyor.
Yalnız ben daha önce hatırlıyorum sitede yükleyenler olmuştu; hatta yanlış hatırlamıyorsam damla'cık yüklemişti Mail adresime gelen animasyonlu maili; sitede nasıl görüntüleyebilirim?
Canım duyuyorsan cevap yaz Mail adresime gelen animasyonlu maili; sitede nasıl görüntüleyebilirim?
Yada yöneticilerimizden biri; bizi bu konuda aydınlatabilir mi acaba?
Aslında özelden ulaşacaktım ama herkesin işine yarabilecek bir bilgi olduğu için burdan souyor ve cevap bekliyorum Mail adresime gelen animasyonlu maili; sitede nasıl görüntüleyebilirim?
Bu mesajdan alıntı yap
damla1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

damla1(32)

Grafiker / İstanbul

Alt 22-05-2009 #4
Evet onu denedim; aynen hareketsiz oluyor ozaman.Fakat ozaman bütün espirisi kaçıyor.
Yalnız ben daha önce hatırlıyorum sitede yükleyenler olmuştu; hatta yanlış hatırlamıyorsam damla'cık yüklemişti Mail adresime gelen animasyonlu maili; sitede nasıl görüntüleyebilirim?
Canım duyuyorsan cevap yaz Mail adresime gelen animasyonlu maili; sitede nasıl görüntüleyebilirim?
Yada yöneticilerimizden biri; bizi bu konuda aydınlatabilir mi acaba?
Aslında özelden ulaşacaktım ama herkesin işine yarabilecek bir bilgi olduğu için burdan souyor ve cevap bekliyorum Mail adresime gelen animasyonlu maili; sitede nasıl görüntüleyebilirim?
Bu Damla'cık bensem cevap veriyorum ben yüklemedim yanılıyorsunMail adresime gelen animasyonlu maili; sitede nasıl görüntüleyebilirim?Aynı sorunu ben de yaşıyorum sonunda pes ettim.Sen bu işi çözersen bende paylaşıma başlarım :utann:
Bu mesajdan alıntı yap
darkdevill isimli Üye şimdilik offline konumundadır

darkdevill

Grafiker / Ankara

Alt 22-05-2009 #5
gelen dosyanın uzantısına (jpg, gif, swf vs..) bakarmısınız ona göre cvp vermek daha kolay olur uzantısı
Bu mesajdan alıntı yap

g.ecglr(30)

Özel

Hiç Biri / İstanbul

Alt 22-05-2009 #6
Bu Damla'cık bensem cevap veriyorum ben yüklemedim yanılıyorsunMail adresime gelen animasyonlu maili; sitede nasıl görüntüleyebilirim?Aynı sorunu ben de yaşıyorum sonunda pes ettim.Sen bu işi çözersen bende paylaşıma başlarım :utann:
Evet canım o Damla' cık tam olarak sensin :P
Ama demekki ben yanlış hatırlıyorum Mail adresime gelen animasyonlu maili; sitede nasıl görüntüleyebilirim?
Valla bu işi ben değilde; adminlerden biri çözse fena olmaz hani :P
Sayın Volkan Tekin, Gökhan Tekin; Onur Karadağlı sesimizi duyan yokk mu??? Mail adresime gelen animasyonlu maili; sitede nasıl görüntüleyebilirim?
Bakın hepimiz paylaşma aşkı ile yanıp tutşuyoruz; yok mu derdimize bir çaree ? Mail adresime gelen animasyonlu maili; sitede nasıl görüntüleyebilirim?

darkdevill' den alıntı Mail adresime gelen animasyonlu maili; sitede nasıl görüntüleyebilirim?
gelen dosyanın uzantısına (jpg, gif, swf vs..) bakarmısınız ona göre cvp vermek daha kolay olur uzantısı

Ya ek yok ki dosyada uzantısını söyleyeyim Mail adresime gelen animasyonlu maili; sitede nasıl görüntüleyebilirim?
Mail açıldığında hareketli olarak görünüyor ama ek falan yok :S
Valla bende çıkamadım işin içinden Mail adresime gelen animasyonlu maili; sitede nasıl görüntüleyebilirim?
Bu mesajdan alıntı yap
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 22-05-2009 #7
Evet canım o Damla' cık tam olarak sensin :P
Ama demekki ben yanlış hatırlıyorum Mail adresime gelen animasyonlu maili; sitede nasıl görüntüleyebilirim?
Valla bu işi ben değilde; adminlerden biri çözse fena olmaz hani :P
Sayın Volkan Tekin, Gökhan Tekin; Onur Karadağlı sesimizi duyan yokk mu??? Mail adresime gelen animasyonlu maili; sitede nasıl görüntüleyebilirim?
Bakın hepimiz paylaşma aşkı ile yanıp tutşuyoruz; yok mu derdimize bir çaree ? Mail adresime gelen animasyonlu maili; sitede nasıl görüntüleyebilirim?

darkdevill' den alıntı Mail adresime gelen animasyonlu maili; sitede nasıl görüntüleyebilirim?

Ya ek yok ki dosyada uzantısını söyleyeyim Mail adresime gelen animasyonlu maili; sitede nasıl görüntüleyebilirim?
Valla bende çıkamadım işin içinden Mail adresime gelen animasyonlu maili; sitede nasıl görüntüleyebilirim?
Böyle bir şeyin imkanı yok... İzlemiş olduğunuz görsel formatı olmak zorunda...

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
darkdevill isimli Üye şimdilik offline konumundadır

darkdevill

Grafiker / Ankara

Alt 22-05-2009 #8
Mail adresime gelen animasyonlu maili; sitede nasıl görüntüleyebilirim?DMail adresime gelen animasyonlu maili; sitede nasıl görüntüleyebilirim?DMail adresime gelen animasyonlu maili; sitede nasıl görüntüleyebilirim?DMail adresime gelen animasyonlu maili; sitede nasıl görüntüleyebilirim?D

Valla bende çıkamadım işin içinden Mail adresime gelen animasyonlu maili; sitede nasıl görüntüleyebilirim?[/quote]

sağ tıklayıp özelliklerine bakabiliyorsan orada yazar
Bu mesajdan alıntı yap

g.ecglr(30)

Özel

Hiç Biri / İstanbul

Alt 22-05-2009 #9
Böyle bir şeyin imkanı yok... İzlemiş olduğunuz görsel formatı olmak zorunda...
Volkan Bey teşekkür ediyorum cevabınız için Mail adresime gelen animasyonlu maili; sitede nasıl görüntüleyebilirim?
Yalnız olmayan hangisi onu anlamadım :S
Böyle bir dosyayı sitede görüntüleyebilmek mi yoksa mailde uzantı olmaması mı?
Ya gerçekten yok ama; ek falan yok; sanırım direk mesaj bölümüne kopyalamışlar; maili açtığım zaman hareketli bir şekilde görünüyor; fakat kopyalayınca yada farklı kaydet deyince hareket yok Mail adresime gelen animasyonlu maili; sitede nasıl görüntüleyebilirim?
E ek falan da yok Mail adresime gelen animasyonlu maili; sitede nasıl görüntüleyebilirim?

:wink:
sağ tıklayıp özelliklerine bakabiliyorsan orada yazar
Animasyonun üstüne gelip sağ tıkladığım zaman; özellikler seçeneği aktif değil ne yazıkki Mail adresime gelen animasyonlu maili; sitede nasıl görüntüleyebilirim?
Resmi farklı kaydet var; o zamanda hareketsiz oluyor Mail adresime gelen animasyonlu maili; sitede nasıl görüntüleyebilirim?
Bu mesajdan alıntı yap
Dorukhan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Dorukhan

Arı Üye

Hiç Biri / İstanbul

Alt 22-05-2009 #10
Saçma olucak ama flash player yüklü mü ya da explorer kullaniyosan mozilla'dan maillerine bakamyı dene...

Hem yarasın, hem yarabandı..

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları