Mail Çalışması

Web Tasarımı - Mail Çalışması Sponsorlu Bağlantılar Selam herkese, Kendi firmamızın bünyesinde bulunan online alışveriş sitesi için mail gönderimi yapılacak. Şöyle bir çalışma hazırladım, fikirlerinizi paylaşırsanız çok sevinirim. Eleştiriye gayet açığım *********************...

Konu Kapatılmıştır
Mail Çalışması
gofrettin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gofrettin

Webmaster / İstanbul

Mail Çalışması

Alt 16-07-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Selam herkese,
Kendi firmamızın bünyesinde bulunan online alışveriş sitesi için mail gönderimi yapılacak. Şöyle bir çalışma hazırladım, fikirlerinizi paylaşırsanız çok sevinirim. Eleştiriye gayet açığım Mail Çalışması

Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Ufuk Cebeci isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ufuk Cebeci

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 16-07-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
merhaba,
açıkçası pek ilgi çekici bir tasarım olmamış. mailing önemli bir reklam şeklidir ve mail ilk açıldığında kişide merak ve ilgi uyandırması gerekir ki okumadan silinmesin..
siz hiç görsel kullanmadan sadece yazılarla anlatmak istemişsiniz ama aksine görsel ağırlıklı yazıların daha az olduğu bir çalışma yapmalısınız veya profosyonel bir yardım almalısınız bu konuda.
Önder Adem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Önder Adem(41)

Grafiker / İstanbul

Alt 16-07-2009 #3
Çalışmanızdaki iletişim bilgisinden dolayı görseliniz kaldırılmıştır... Lütfen forum kurallarını okuyunuz...
Konu Kapatılmıştır