mailing nasıl yapılır??

Google - mailing nasıl yapılır?? Sponsorlu Bağlantılar arkadaşlar mailing yapmak istiyorum.googledan araştırdım ama herhangi bir teknik bilgi bulamadım.yardımcı olursanız sevinirim :smile:...

mailing nasıl yapılır??
daywalker35 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

daywalker35

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Dosya23

mailing nasıl yapılır??

Alt 18-11-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar mailing yapmak istiyorum.googledan araştırdım ama herhangi bir teknik bilgi bulamadım.yardımcı olursanız sevinirim :smile:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

aspirin_00 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aspirin_00

Grafiker / Trabzon

Alt 18-11-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
mailing olayı biraz karışık ftp nizin uzerinden toplu mail gönderimde misal hotmaile giden mailler gerksiz kısma düşüyor.
asp php asp.net gibi google aratırsanız çok ca yapılmı örnekler var
Bu mesajdan alıntı yap

daywalker35

Alt 19-11-2010 #3
mailing yapılışıyla ilgili fazla örnek yok malesef
Bu mesajdan alıntı yap
MehmetRecepOzdemir isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MehmetRecepOzdemir

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 19-11-2010 #4
benimde merak ettiğim konulardan biri bu umarım bilen biri bildiklerini paylaşır =)
Bu mesajdan alıntı yap
Arif ARINMIŞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Arif ARINMIŞ(29)

Bilg. Teknikeri / Ankara

Alt 19-11-2010 #5
eheheh hotmailinizi açın en az 50 tane mailing vardır mailing nasıl yapılır?? bakın birine :P

pop - up ya da spam olarak algılansalar da sonuç itibari ile mailing'in tasarım kısmı grafikere aittir. Ftp etmek ya da toplu mail olarak gönderme görevi web'cilere aittit. A ben yapmak istiyorum diyorsan. Sahip olduğun kayıtlı ve kesinlikle kara listeye alınmamış bir domain kullanarak mail göndermelisin. bir de mailing'e link falan atacaksan hali ile "a href" konutunu basit bir şekilde html kodları ile yazabilirsin. Ama kesin ve net bir çözüm almak istiyorsan mecburen parayı verip mailing i toplu halde gönderen bir web sitesi ile iletişime geçmelisin.
kolay gele.
Bu mesajdan alıntı yap

daywalker35

Alt 19-11-2010 #6
ok sağolasın mailing nasıl yapılır?? bişey daha merak ediyorum ben resme link attıktan sonra dosyayı html olarak kaydedip mi gönderecem dosyayı peki??
Bu mesajdan alıntı yap
Arif ARINMIŞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Arif ARINMIŞ(29)

Bilg. Teknikeri / Ankara

Alt 19-11-2010 #7
ok sağolasın mailing nasıl yapılır?? bişey daha merak ediyorum ben resme link attıktan sonra dosyayı html olarak kaydedip mi gönderecem dosyayı peki??
evet güzel soru mailing nasıl yapılır??
daha önce yapmadığım için ben şu yöntemi denerdim.
kendi mail hesabıma gelen ve link atılmış bir mailingi
sayfaya kaynağı görüntüleye tıklar ve kodlarına bakardım.
Bu mesajdan alıntı yap

daywalker35

Alt 29-11-2010 #8
mailing yapanlar konuya bakıp çıkmasanızda yardım etseniz çok güzel olur ya mailing nasıl yapılır??
Bu mesajdan alıntı yap
erdalerkan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

erdalerkan

Grafiker / Denizli

Alt 10-01-2011 #9
Bir teknoloji şirketinde grafik-tasarım web ve fotoğraf işleriyler uğraşıyorum haftada 4defa yaklaşık 15.000 kişiye mail atrıyoruz bu olayı zamanında çok araştırdım program yazdım olmadı satın aldım olmadı telekomla görüştüm kendiniz yapmak isterseniz mail serwer kurmanız ve 16lı ip bloğu satın almanız gerek maliyetli bir iş çözümümü size anlatayım koçnetin serverlerini kullanan bir mailing şirketiyle anlaştım maili ben hazırlıyorum ve gönderiyorum kendime ait yönetim panelinden sürekli kontrol ediyorum gayet başarılı 0 hata tavsiye ederim
Bu mesajdan alıntı yap
seyyaq isimli Üye şimdilik offline konumundadır

seyyaq

Webmaster / Ankara

Alt 16-08-2013 #10
Mailing işini piyasada en iyi firmalardan biri www.hementoplumail.com
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları