Maille gönderilen resimler

Web Tasarımı - Maille gönderilen resimler Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar benim sormak istediğim reklam mailleri hakkında. Daha çok bu bankalardan gelen ve üstüne tıkladığımızda sitesine yönlendiren resimler var. Ben de bu şekilde mail yaratmak istiyorum. Yardımcı olursanız ...

Alt 19-11-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar benim sormak istediğim reklam mailleri hakkında. Daha çok bu bankalardan gelen ve üstüne tıkladığımızda sitesine yönlendiren resimler var. Ben de bu şekilde mail yaratmak istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. Herkese iyi çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

HORUS isimli Üye şimdilik offline konumundadır

HORUS

Hiç Biri / İstanbul

Alt 19-11-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
mailinizi html sayfa olarak hazırlayıp gönderin
kolaylık olur
Bu mesajdan alıntı yap
pseudo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pseudo

Hiç Biri / Çanakkale

Alt 19-11-2007 #3
html olarak hazırladıktan sonra resimleri kendi serverınızdan html içine çağırtmak lazımdır,size gelen bir maili html olarak kaydedip kodlarını incelerseniz daha iyi anlaşılabilir belki,bu şekilde anlatınca biraz havada kalıyor sanki...
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 19-11-2007 #4
Arkadaslar cok tesekkür ederim son bir soru html olarak hazırlamak için hangi programı oneririrsiniz bana. İyi çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap
HORUS isimli Üye şimdilik offline konumundadır

HORUS

Hiç Biri / İstanbul

Alt 19-11-2007 #5
sanırım tecrübeniz yok
frontpage kullanmanızı öneririm
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 20-11-2007 #6
evet tecrübem yok. Biraz tarif edebilirmisiniz. Mühim olan bu resmi eklemem ve bu buna maili alan kişi be resme tıklayınca siteye yönlendirmesi.
Bu mesajdan alıntı yap
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 20-11-2007 #7
Microsoft Office Publisher tam sizin aradığınız yazılımdır. Bilinen Office paketi ile gelir. İçerisinde hazır şablonlar vardır. Bunlardan istediğinizi yapabileceğiniz gibi, tamamen kendinizde bu program içersinde istediğiniz şekilde bir tasarım hazırlayıp mail ile gönderebilirsiniz.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
Alt 20-11-2007 #8
Arkadaşlar öncelikle teşekkür ederim sayfayı yaptım actığımda resme tıkladığımda direk istediğim adrese atıyor fakat mail olarak yolladığımda resim alta otomatik olarak gelmiyor. tıklamak ve indirmek gerekiyor. dosya uzantısı .htm uzantısından mı kaynaklanıyor yada nasıl kaydetmeliyim mailde hicbir işlem yapmamadan açınca görmek için iyi çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap
KamiLOwen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

KamiLOwen

Hosting Yetkilisi

Hiç Biri / İstanbul

Alt 28-11-2007 #9
HTML dosyalarınıda maille birlikte yolladıgın içindir o.

Maile sadece html kodlarını yazıcaksın ve html methodunda gönderim yapacaksın. HTML deki resimleri ve diğer kaynakları hostta tutacaksın ve oradan link vereceksin.

PGH

Bu mesajdan alıntı yap
Alt 28-11-2007 #10
Biraz daha anlayabileceğim şekilde yazar mısın ? Acemiyim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
maille gonderilen resimler, microsoft office publisher