Majesty ajans Kurumsal Kimlik | lovies

Deneme Çalışmalar - Majesty ajans Kurumsal Kimlik | lovies ...

lovies isimli Üye şimdilik offline konumundadır

lovies

Grafiker / İstanbul

Alt 09-06-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Değerli yorumlarınızı esirgemezseniz sevinirim arkadaşlarMajesty ajans Kurumsal Kimlik | lovies

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

g.ecglr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

g.ecglr(30)

Özel

Hiç Biri / İstanbul

Alt 09-06-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Emeğine sağlık İlker
Çok sade ve şık görünüyor...
Kullandığın mavinin tonuda çok dinlendirici
Emeğine sağlık
Saygılar
Bu mesajdan alıntı yap

lovies

Grafiker / İstanbul

Alt 09-06-2009 #3
Teşekkür ederim esra Majesty ajans Kurumsal Kimlik | lovies Beğenmene sevindimMajesty ajans Kurumsal Kimlik | lovies
Bu mesajdan alıntı yap
Yunus PARLAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yunus PARLAR(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 09-06-2009 #4
Öncelikle elinize sağlık. Çalışmaya gelecek olursak, kurumsal kimliğin bütünlüğünü yansıtmalı bence. Antetli de ayrı bir tasarım, kartvizit de ayrı bir tasarım, zarf ta ayrı bir tasarım, kurumsal kimliğin bütünlüğünü bozar. Bu sebeple kurumsal çalışmayı bütüne yaymanız gerekiyor. Şuan kartvizit üzerindeki çalışma daha yerinde gibi gözükmekte. İyi çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap

lovies

Grafiker / İstanbul

Alt 09-06-2009 #5
Öncelikle elinize sağlık. Çalışmaya gelecek olursak, kurumsal kimliğin bütünlüğünü yansıtmalı bence. Antetli de ayrı bir tasarım, kartvizit de ayrı bir tasarım, zarf ta ayrı bir tasarım, kurumsal kimliğin bütünlüğünü bozar. Bu sebeple kurumsal çalışmayı bütüne yaymanız gerekiyor. Şuan kartvizit üzerindeki çalışma daha yerinde gibi gözükmekte. İyi çalışmalar.
Teşekkürler Yunus,Bu türden çalışmaları yeni yeni sergilemekteyim,hatalarım yanlışlarım olucaktır,yorumlarına katılıyorum,vakit ayırdığın için Teşekkür ediyorumMajesty ajans Kurumsal Kimlik | lovies
Bu mesajdan alıntı yap
g.ecglr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

g.ecglr(30)

Özel

Hiç Biri / İstanbul

Alt 09-06-2009 #6
Zarf ve kartvizit zaten aynı değil mi?
Bence sadece antetli konusunda onlara yaklaşmalı
ama antetlidede bu kadar yoğunluk boğucu olmaz mı?Yani aynı mavi geçiş kağıt üzerine yazılacaklarıda düşünürsek kalabalık olmaz mı?
Yani doğru yapmış gibi bana kalırsa; Sen nedersin Yunus?
Bu mesajdan alıntı yap

lovies

Grafiker / İstanbul

Alt 09-06-2009 #7
ama antetlidede bu kadar yoğunluk boğucu olmaz mı?Yani aynı mavi geçiş kağıt üzerine yazılacaklarıda düşünürsek kalabalık olmaz mı?
Antetli kağıtı konusunda hemfikirim esra yoğunluğu azaltmak istedim ve okunurluğu ön planda tutmak istedim düşüncem bu yöndeydiMajesty ajans Kurumsal Kimlik | lovies
Bu mesajdan alıntı yap
Yunus PARLAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yunus PARLAR(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 09-06-2009 #8
Teşekkürler Yunus,Bu türden çalışmaları yeni yeni sergilemekteyim,hatalarım yanlışlarım olucaktır,yorumlarına katılıyorum,vakit ayırdığın için Teşekkür ediyorumMajesty ajans Kurumsal Kimlik | lovies
Rica ederim. Tabiki kimse anasının karnında öğrenmiyor. Majesty ajans Kurumsal Kimlik | lovies Yapa yapa, yorumları uyguluya uyguluya öğreniyor insan. Sana tavsiyem burada yapılan yorumları uygulayarak ve sonrasında yine buraya ekliyerek ilerlemen. Faydasını çok gördüm diyebilirim. Majesty ajans Kurumsal Kimlik | lovies Yaptığım çalışmaları incelersen ne demek istediğimi anlıyacaksın.... Majesty ajans Kurumsal Kimlik | lovies

Zarf ile kartvizit aynı değil. Zarf ın üst bölümündeki çizgiler kartvizitte yok. Ayrıca renk tonları ayrı ve alt bölümdeki çizgesel alan farklı. Logo zaten aynı olmak zorunda..

İşte sorunda orada. Tasarım yapılırken bunun bir bütün olduğunu düşünerek hareket etmek gerekir.
Bu mesajdan alıntı yap

lovies

Grafiker / İstanbul

Alt 09-06-2009 #9
Rica ederim. Tabiki kimse anasının karnında öğrenmiyor. Majesty ajans Kurumsal Kimlik | lovies Yapa yapa, yorumları uyguluya uyguluya öğreniyor insan. Sana tavsiyem burada yapılan yorumları uygulayarak ve sonrasında yine buraya ekliyerek ilerlemen. Faydasını çok gördüm diyebilirim. Majesty ajans Kurumsal Kimlik | lovies Yaptığım çalışmaları incelersen ne demek istediğimi anlıyacaksın.... Majesty ajans Kurumsal Kimlik | lovies
Majesty ajans Kurumsal Kimlik | lovies Teşekkürler tabikide her konuda yardımı oldu Grafikerler.net'in çok şeyi burada gördüm örnek alarak çalışmalarda bulundum gelişmeme yardımcı oldu.Düşüncelerin mantıklı fikirlerin için Teşekkürler...
Bu mesajdan alıntı yap
namasteeee isimli Üye şimdilik offline konumundadır

namasteeee

Hiç Biri / İstanbul

Alt 09-06-2009 #10
elinesağlık güzel duruyor
eleştirecek kadar bişey göremiyorum kendi açımdan
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları