Make my logo bigger cream

İlginç Videolar - Make my logo bigger cream Sponsorlu Bağlantılar Bu logoyu büyütelim meselesi nefrete dönüşmüş galiba=) [YOUTUBE]qgcX0y1Nzhs[/YOUTUBE]...

Hades isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hades

Hiç Biri / Bursa

Alt 05-11-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bu logoyu büyütelim meselesi nefrete dönüşmüş galiba=)

[YOUTUBE]qgcX0y1Nzhs[/YOUTUBE]
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

mavitayfa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mavitayfa

Grafiker / Tekirdağ

Alt 05-11-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
gülmekten kırıldımMake my logo bigger cream) the emotinatörde tam anlamıyla "koptum" Make my logo bigger cream
tasarımda bu tür abartıların biz Türklere has olduğunu sanıyodum + iyi oldu bu video [COLOR="DarkOrchid"]Hades[/COLOR] Make my logo bigger cream)
Bu mesajdan alıntı yap
N/A1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N/A1(36)

Alt 05-11-2007 #3
logomuzu biraz daha büyütürmüsün cümlesini tüm meslektaşlarım gibi bende onlarca defa duydum. Bu konuda çoğu zaman müşteri ile tartışıyorum. Tasarım kurallarından ne kadar bahserdeseniz bahsedin müşteriyi bu konuda kolay ikna edemiyorsunuz. Onlar logo büyüdükçe satış grafiğininde buna doğru orantılı olarak büyüyeceğini düşünüyor. Müşteriyi ikna etmek için oldukça fazla çaba sarfetmek gerekiyor.
Bu mesajdan alıntı yap
Bahtınur YILDIZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Bahtınur YILDIZ(33)

Grafiker / Tekirdağ

Alt 07-11-2007 #4
hemen sipariş vericem bu kremdenMake my logo bigger cream teşekkürler hades.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
logo, krem, cream, logo bigger cream