Makina alıcam,Eco solvent epson dx5 kafa makina tavsiyesi ?

Dijital makineler - Makina alıcam,Eco solvent epson dx5 kafa makina tavsiyesi ? Sponsorlu Bağlantılar İyi günler,foruma yeni üye oldum,eco solvent makineler hakkında pek bilgim yok,yeni bir yer açtım, dijital baskı işlerim oluyordu,dışarıya yaptırıyordum. ,boya maliyeti az 1-5m-1.9m arası makine arıyorum.Kullanıcı yorumlarını bekliyorum.Kolay ...

edareklam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

edareklam

Forumdan Uzaklaştırıldı

Baskıcı / Diyarbakır

Alt 21-06-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İyi günler,foruma yeni üye oldum,eco solvent makineler hakkında pek bilgim yok,yeni bir yer açtım, dijital baskı işlerim oluyordu,dışarıya yaptırıyordum. ,boya maliyeti az 1-5m-1.9m arası makine arıyorum.Kullanıcı yorumlarını bekliyorum.Kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ysns isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ysns(41)

Eğitimci / İstanbul

Alt 26-06-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
İyi günler,foruma yeni üye oldum,eco solvent makineler hakkında pek bilgim yok,yeni bir yer açtım, dijital baskı işlerim oluyordu,dışarıya yaptırıyordum. ,boya maliyeti az 1-5m-1.9m arası makine arıyorum.Kullanıcı yorumlarını bekliyorum.Kolay gelsin.
merhabalar...
ben yasin şentürk...
her boyda makinemiz mevcut...
bizim makinemizde arzu ederseniz direk dekotaya baskı yapma imkanınızda mevcut maksimum 8 mm e kadar...

Yasin ŞENTÜRK...
Bu mesajdan alıntı yap
hakan37 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hakan37

Hiç Biri / İstanbul

Alt 26-06-2012 #3
evet yasin abi sen bana bu epson DX-5 makineyi önermiştin çok sağol fotoğraf kalitesi baskı yapıyor birde şu dekotaya baskı yapması beni daha rahatlatı sana Çok tşk ederim görüşmek üzere kolay gelsin. SAYGILARIMLA HAKAN REKLAM.
Bu mesajdan alıntı yap

edareklam

Forumdan Uzaklaştırıldı

Baskıcı / Diyarbakır

Alt 27-06-2012 #4
evet yasin abi sen bana bu epson DX-5 makineyi önermiştin çok sağol fotoğraf kalitesi baskı yapıyor birde şu dekotaya baskı yapması beni daha rahatlatı sana Çok tşk ederim görüşmek üzere kolay gelsin. SAYGILARIMLA HAKAN REKLAM.
sizin üyeliğiniz yeni,forumdaki eski arkadaşlar bilgi paylaşırsa sevinirim.

Epson dx5 kullanan arkadaşların yorumlarını bekliyorum.

yokmu yorum yapacak biri?
Bu mesajdan alıntı yap
ahmetkurt isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ahmetkurt

Baskıcı / Kütahya

Alt 06-07-2012 #5
kütahyadan makine alıcam tel numaranızı veya mail adresinizi bırakırsanız sevinirim...
Bu mesajdan alıntı yap
enstantane53 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

enstantane53

Hiç Biri / Rize

Alt 06-07-2012 #6
öncesinde xaar128+ kullanıyodum, satıp Yasin beyden epson dx5 aldım 6 ay önce... çok memnunum... herkese tavsiye ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
hakan37 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hakan37

Hiç Biri / İstanbul

Alt 12-07-2012 #7
kardeşim msn/ *********
Bu mesajdan alıntı yap
Erkan DERYA isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Erkan DERYA

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 17-07-2012 #8
Olympos epson dx5 dijital baskı makinesi ( direkt dekotaya baskı özelliği )

Olympos dijital baskı makinelerinin bu YENİ MODELİ direkt dekota üzerine baskı yapma özelliği var.Müşteri direkt dekota üzerine baskı istiyor,folyo baskıyı dekotaya sıvamak epey zahmetli oluyor.

Bende Olympos epson dx5 kafa 180 cm lik ekosolvent dijital baskı makinesi var,bunu satıp YİNE AYNI MARKA,yeni model Olympos epson dx5 direkt dekotaya baskı yapabilen dijital baskı makinesinden alacağım.Direkt dekotaya baskı bir özelliği tabi ki,folyo,vinil daha başka bir çok malzemeyede baskı yapıyor.

Dijital baskı makinemden memnunum.İncelemek isteyen arkadaşları iş yerimize bekleriz.

ÜRÜN TEKNİK ÖZELLİKLERİ
Baskı Teknolojisi OLYMPOS EPSON DX 5 PRINT HEAD
Kafa Modeli Epson DX 5
Baskı Çözünürlüğü 1440 DPI
Kafa Sayısı
Baskı Genişliği 1800 mm
Boya C,M,Y,K
Malzeme Seçimi Folyo, Branda, Canvas, Kağıt, Afiş, Cuts, Mesh
İletişim USB2.0 High Speed Interface
Printing Speed 4 paas 15 m2/hr
6 paas 9 m2/hr
8 paas 6 m2/hr
12 paas 5 m2/hr
Baskı Teknolojisi Full HD Baskı Çözünürlüğü
Kafa Temizleme Tam otomatik temizleme sistemi

a: Dekota ya baskı yapmak için, ön ve arka sehpa dahil mi ?
b: Baskı yapmadan önce dekotanın boyayı tutabilmesi için sürülen sıvıyı ne kadara alıyorsunuz..
Bu mesajdan alıntı yap

edareklam

Forumdan Uzaklaştırıldı

Baskıcı / Diyarbakır

Tercihimi interjetten yana kullandım

Alt 18-07-2012 #9
Çok araştırdım,fakat,Tercihimi interjetten yana kullandım,interjetin epson dx5 kafa modelini (1.95cm) 6000 dolara aldım.Konu güncel değildir.
Bu mesajdan alıntı yap
devareklam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

devareklam

Grafiker / İstanbul

Alt 29-12-2012 #10
arkadaşım ben deva reklam dan mesut
öncelikler epson dx5 baskı kafalı makineler hakkatten çok güzel baskılar yapabiliyorlar ben kullanıcısıyım fakat bu makinelerin küçük ebatta olanlarına baskı makinesi muamelesi yapmamışlar. temizleme üniteleri çok kötü. kep diye bir aksamları var makine temizlemey giderken kafanın itmesiyle temizleme ünitesi yukarı doğru çıkıyor ve kafaya oturuyor e tabiki kafa ittiği için sürtmeler oluyor bunun soncunda da kep çok çabuk zarar görüyor. kepin zarar görmesi demek makine alttan vakum yaparak çektiği için hava yapması demek. hava yapması da kafayı temizleyememesi demek. yani küçük ama aslında büyük bir problem bence.
ben derim ki küçücük bir makine alıpta paranı boşuna harcama. alacağın makine gövdesi çok düzgün olan bir makine olsun. küçük makinelerde yok öyle bişey. iyi düşünmelisin bence
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları