Makina almak ayrı bir sanat işletmek ayrı bir sanat

Sonuçlanan İlanlar - Makina almak ayrı bir sanat işletmek ayrı bir sanat Sponsorlu Bağlantılar Ben 22.04.2010 tarihinde yedpada yağız digital diye bir firmadan, (cihat öztürk, özkan kaya, ve cengiz unutmaz) makina aldım ve bugun tarih 06.06.2010 tam 45 gün oldu makinam 45 ...

ahmetvrl isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ahmetvrl

Grafiker / İstanbul

Dosya13

Alt 05-06-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Ben 22.04.2010 tarihinde yedpada yağız digital diye bir firmadan, (cihat öztürk, özkan kaya, ve cengiz unutmaz) makina aldım ve bugun tarih 06.06.2010 tam 45 gün oldu makinam 45 gündür atölyemde yatıyor neden biliyormusunuz, bu firma tam 45 gündür 6 tane kafayı getirip takamadı ve tam 45 gündür hergün bi bahane buluyorlar, vay kafalar gümrükde vay çinde vay şuan uçakda uçuyor yarın sende en son mahkemelik olduk birbirimizle yani diycem şudur makina işi gerçekden şakaya gelmiyor, araştırın gerekirse referansları arayın ve 50 defa düşünün bir defa alın, ben bu adamların sözüne güvendim ve müşterilerime rezil oldum, prestijim falan kalmadı, nerede ise iflas noktasına geldim evet abartmıyorum aynen iflas noktasına geldim, çünkü bana 30.05.2010 tarihinde makinanın kafalarını takıp çalıştıracaklarına dair namus şeref sözü verdiler ve ben o söze göre sözleşmeli iş aldım ve zamanında yapamadığım için karşı tarafa tazminat ödemek zorunda kaldım, bunların hepsinin belgesi var elimde, 05.06.2010 tarihinde en son pes ettiler arkadaşım biz senin makinanı yapamıyoruz sen başının çaresine bak dediler ve bende kendilerini mahkemeye verdim bundan sonra adalet önünde hesaplaşacağız o şahıslarla
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Seyit Tiken isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Seyit Tiken

Grafiker / Mardin

Alt 06-06-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Ahmet bey çok geçmiş olsun, gerçekten zor, makinenin markasını merak ettim.

ahmetvrl

Grafiker / İstanbul

Alt 06-06-2010 #3
Makinanın markası leopard h8 modeli
plotter isimli Üye şimdilik offline konumundadır

plotter(43)

Grafiker / Rize

Alt 07-06-2010 #4
öncelikle geçmiş olsun..

burda benim anlamadığım ödeme şekliniz nasıl idi yani siz makineyi aldınız ve makine çalışmadan tüm ödemenizi veya evraklarınızı verdinizmi eğer böyle yaptı iseniz gerçekten hiç araştırmadan bir iş yaptınız.. reklam sektöründeki firmaların (1-2 tanesi hariç) hepsinde oyalama taktiği bir numaralı satış statejisi olmuş durum da belirtiğiniz gibi gümrükte yalanı ise en çok sığındıkları konu..

Firmalardan makine alırken özellikle çin malı baskı veya routerler için pazarlık ve anlaşmanızı çok iyi yapın ve kesinlikle paranın hepsini makine sorunsuz kurulsada hemen vermeyin. mutlaka açık hesap bırakın eğer biz o makineler gelmeden adamlara kapora verip onlara güveniyorsask onlarında biraz güvenmesini beklememiz lazım.

çeremdeki arkadaşların bazılarına makine alımı yaptım ve hepsinde bu yöntemi kullandım ve hiç birinde aksilik olmadı olsa bile sonunda ödeme yapılması için aksilikler hemen halledildi öyleki bir sorun olmuştu ödemenin kalanını almak için firma cin den adam getirdi..

bence herkes alışveriş edeceği firmanın araştırmasını makine sattıkları rmeslektaşlarına sorarark yapsınlar..

tekrar geçmiş olsun inşalllah sorun çözülür..

ahmetvrl

Grafiker / İstanbul

Alt 08-06-2010 #5
Ödemenin hepsini çok şükür vermedim 5/1 lik bir ödeme yaptım kendilerine, ben ödeme şeklimi onlara teklif ettim onlarda kabul etti, çok sık aralıklarla ara ödeme seçeneği ile kalan ödemeyi 12 taksitde tamamlayacaktık, ama kısmet olmadı,
Baskıcı_16 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Baskıcı_16

Baskıcı / Bursa

Alt 18-06-2010 #6
doğru diyorsun ahmet abi herkezden makina alınmaz :S büyük geçmiş olsun üzüldüm yaw :S
sorix isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sorix

Grafiker / Kayseri

Alt 29-06-2010 #7
aynı sıkıntıyı bende yaşadım makinayı pazartesi aldık adamlar dedi çarşamba gelip kafaları takcaz çarşamba oldu kafalar otobüste verildi verilcek diye oyaladılar sonra cuma dediler cuma oldu gene yok cuma dediler pazartesi ordayız kesin abi dediler pazartesi oldu gene yok çinde kafa kalmamış tekrar üretiliyormuş cumartesi yanındayım cumartesi oluyor gene yok kanlı bıçaklı oluyoruz en sonunda 3 gün denildi 16 gün sonra takıldı bu seferde sıfır aldığımız makina çizik çizik baskı yapıyor servisi geliyodu gidiyodu arabamız bozulduydu 1 ay geçti hala makinadan verim alamadım dünya bi iş kaçırdım makina alcak arkadaşlara tavsiyem çok dikkat etsinler
altınorhan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

altınorhan

Eğitimci / Kayseri

Alt 30-06-2010 #8
hangi kafa ve model makina

ahmetvrl

Grafiker / İstanbul

Alt 04-07-2010 #9
makina optimum digitalin makinası ile aynı sadece marka değişik 512 14 pl konica kafa
sahinselim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sahinselim

Grafiker / İstanbul

Acil Tel Bekliyorum

Alt 27-11-2012 #10
Ahmet bey acil ararmısınız 0 532 4609014 satmış olduğunuz makine ile ilgili değil başka bir konu sizden tel bekliyorum. Size özel mesaj atamıyorum
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları