Makina Hakkındaki Görüşleriniz..!

Lazer Makineler - Makina Hakkındaki Görüşleriniz..! Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar makinamızı yeni aldık sayılır Trotec Speedy 100r 30x60 modeli biraz araştırmadan sonra karar verdik bu makinaya kesim alanından çok dayanıklılık farkından dolayı kararımızı etkiledi çin mallarına fazla ...

metrapolix isimli Üye şimdilik offline konumundadır

metrapolix

Grafiker / Ordu

Dosya19

Alt 13-12-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar makinamızı yeni aldık sayılır Trotec Speedy 100r 30x60 modeli biraz araştırmadan sonra karar verdik bu makinaya kesim alanından çok dayanıklılık farkından dolayı kararımızı etkiledi çin mallarına fazla güven olmadığı için sizlerin yorumları nelerdir merak ediyorum..!
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ozkangunes isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ozkangunes

Bilg. Teknikeri / İzmir

Alt 23-03-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
slm ben laser ve cnc ıle ugrasıyorum goruselımı
tekin_ozkan1984ethotmail.com
Bu mesajdan alıntı yap
EROL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

EROL

Grafiker / Ankara

Alt 20-05-2011 #3
slm ben ankardan erol reklam ajansında çalışıyorum elimizde lazer makinaları var bu makinayı merak ediyorum bende türkiyedenmi aldınız yoksa yurt dışındanmı fiyatı ne
birde paslaşacağımız konular olabilir çalıştığım firma soyut reklan ankara webine bakabilirsin
erol_tekeci ed hotmail.com
Bu mesajdan alıntı yap
typhoon60 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

typhoon60

Hiç Biri / İstanbul

Alt 28-04-2012 #4
iyi bir tercih yapmışsınız.
Bu mesajdan alıntı yap
typhoon60 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

typhoon60

Hiç Biri / İstanbul

Alt 13-05-2012 #5
yanlış anlamazsanız makinanın fiyatı nekadar acaba?
Bu mesajdan alıntı yap