Makina tavsiyesi

Dijital makineler - Makina tavsiyesi ...

Makina tavsiyesi
elessartk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

elessartk

Grafiker / Ankara

Makina tavsiyesi

Alt 30-01-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar, daha önce lazer ve mürekkep püskürtmeli yazıcı dışında cihaz kullanmadım, ancak reklam işiyle uzun süredir içli dışlıyım baskılarımı dışarıdayaptırıyordum

Şimdi kendime 2. el veya uygun fiyatlı 150 cm baskı yapabilen, özellikle brandaya ve sticker a basması önemli, bir cihaz arıyorum

Cihaz boya doldurulabilmeli.

Yardımcı olursanız çok sevinirim, iyi forumlar
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

digitalmaster isimli Üye şimdilik offline konumundadır

digitalmaster

Baskıcı / İstanbul

Alt 30-01-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Selamlar, geçen sene Sign Fuar'ında görmüştüm de Roland'ın VS-640 olması lazım makinenin adı, bir bas/kes tanıtmışlardı, aradığınız özelliklere uygun olduğunu düşünüyorum, bir arkadaşım almıştı o zaman da oldukça memnun kendisi.
Bu mesajdan alıntı yap

elessartk

Grafiker / Ankara

Alt 30-01-2012 #3
digitalmaster arkadaşım ilgin için çok teşekkür ederim, belki hayal görüyor olabilirim, ancak bütçem en fazla 4000 TL
Bu mesajdan alıntı yap
digitalmaster isimli Üye şimdilik offline konumundadır

digitalmaster

Baskıcı / İstanbul

Alt 30-01-2012 #4
Bütçe fazla düşük imiş, umarım o fiyata işinizi görecek bir makine bulabilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap
hdbaski isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hdbaski

Baskıcı / İstanbul

Alt 30-01-2012 #5
Arkadaşlar, daha önce lazer ve mürekkep püskürtmeli yazıcı dışında cihaz kullanmadım, ancak reklam işiyle uzun süredir içli dışlıyım baskılarımı dışarıdayaptırıyordum

Şimdi kendime 2. el veya uygun fiyatlı 150 cm baskı yapabilen, özellikle brandaya ve sticker a basması önemli, bir cihaz arıyorum

Cihaz boya doldurulabilmeli.

Yardımcı olursanız çok sevinirim, iyi forumlar
ilgilendiğinizmakina için sn sefa soysefer,Telefon numaram beşyüzkırkbir yediyüzseksendokuzondkzelli
Bu mesajdan alıntı yap
ssoysever isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ssoysever

Hiç Biri / İstanbul

Alt 01-02-2012 #6
size interjet epsondx5 kafa makineyi öneririrm.forumda epson dx5 kafa diye göreceksin.Ayrıca makinenin videosunu da izleyebilirsin.Yorumları okuyup irtibata geçebilirsiniz.iyi çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap

elessartk

Grafiker / Ankara

Alt 04-02-2012 #7
Hocam, fiyat ne civarlarda, aslında bana 110 cm genişliğinde baskıda yetiyor, ancak muhakkak kanvasa basmalı, 5000 tl yi çok geçeceğim kesin ama kredi bile çeksem 10000 tl den fazla veremem makinaya.
Bu mesajdan alıntı yap
BuBiM isimli Üye şimdilik offline konumundadır

BuBiM

Grafiker / Bursa

Alt 17-02-2012 #8
Iyi günler bizde 1 tane xaar 126 50 pl. 160 cm inifiniti 4 kafa baskı makinası var makina 5 yıllıktır kafaları değiştirdim çok çok iyi durumdadır makina 4 aydır sadece 1 sefer kesme yaptı onunda sebebini bulup halletik 250 alacağım için satıyorum ilgilenen arkadaşlar olursa fiyat 9.000 tldir pazarlık yoktur sıfırbeşyüzkırkdört dörtyüzelli iki yirmi sekizseksensekiz hüseyin turan
Bu mesajdan alıntı yap