Maksima dijital baskı - ( konika ) 8 kafa - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Maksima dijital baskı - ( konika ) 8 kafa - Türkiye Geneli ...

graphots isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graphots

Grafiker / İstanbul

Alt 02-04-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Maksima dijital baskı - ( konika ) 8 kafa

Marka / Model: MAKSİMA

Fiyat: 31000

Teslimat: Kargo Hariç

Fotoğraflar:
Maksima dijital baskı - ( konika ) 8 kafa - Türkiye GeneliMaksima dijital baskı - ( konika ) 8 kafa - Türkiye GeneliMaksima dijital baskı - ( konika ) 8 kafa - Türkiye Geneli

Ürün ile ilgili açıklama: acil satılık dijital baskı makinası... 10 ay önce ikinci el olarak 44000 tl ye aldığım dijital baskı makinasını 31000 tl ye satıyorum... makina 8 kafa dır.
NOT: kafalar iyi durumdadır. ayrıca servis vardır... programı kurulu pc yanında hediye...

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 02-04-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Maksima dijital baskı - ( konika ) 8 kafa - Türkiye GeneliMaksima dijital baskı - ( konika ) 8 kafa - Türkiye GeneliMaksima dijital baskı - ( konika ) 8 kafa - Türkiye GeneliMaksima dijital baskı - ( konika ) 8 kafa - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

graphots isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graphots

Grafiker / İstanbul

320 maksima - konika 8 kafa - acil satılık dijital baskı - Türkiye Geneli

Alt 17-04-2014 #3
320 maksima - konika 8 kafa - acil satılık dijital baskı

Marka / Model: maksima

Fiyat: 33.000

Teslimat: Kargo Hariç

Fotoğraflar:

Ürün ile ilgili açıklama: iş yerimi kapatıyorum bu yüzden satmak zorunda kaldım... temiz ve seri... uygun ve kaliteli servis hizmeti.

E-posta: *********

Telefon: *********